Nasi pływacy na podium!

Nasi pływacy na podium!

Na krytej pływalni w Kamiennej Górze, w dniu 11 marca 2024 rok odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady Młodzieży.

Uczniowie płynęli w sztafecie oraz jednej konkurencji indywidualnej: 100 m w stylu dowolnym, 100 m grzbietowym, 100 m klasycznym oraz motylkowym 50m.

Obie reprezentacje naszej szkoły, wywalczyły złote medale i awans na Finał Dolnego Śląska.

Natomiast 19 marca na pływalni Orbita we Wrocławiu odbył się finały sztafet pływackich, na który zjechali najlepsi pływacy naszego województwa. Nasze obie sztafety zajęły bardzo dobre V miejsce!!

Sztafeta męska wystąpiła w składzie: Maciej Kozik, Kuba Knichał, Bartosz Budzik, Maximilian Sitek, Jan Tesarowicz i Maksymilian Bram. 

Sztafeta damska: Maja Oleś, Maja Szymanowska, Aleksandra Chyziak, Martyna Urbaniak, Martyna Fuławaka, Milena Krawczyk, Karolina Mikutaniec. 

 

Indywidualnie swoją konkurencję wygrał Maciej Kozik, który okazał się najszybszy na 50 m stylem motylkowym.

Gratulujemy pływaczkom i pływakom świetnych wyników!!!

Opiekunka reprezentacji – pani Barbara Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

100% – to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% - to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% naszych tegorocznych Maturzystów zdało egzamin maturalny! Wynik ten należy do 124 licealistek i licealistów z 4 klas czwartych, którzy w maju przystąpili do egzaminu dojrzałości. Statystycznie każdy, oprócz przedmiotów obowiązkowych, wybierał po 3 przedmioty rozszerzone, kierując się...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...