Sprawy pracownicze

Ogłoszenie

Aktualny regulamin ZFŚS

Druki
Wniosek
Oświadczenie o dochodach
Klauzula informacyjna


Szanowni Państwo,
zapraszamy na spotkanie wyjazdowe do Chrośnicy z okazji DEN (nocleg/biesiada), które odbędzie się 13-14 października 2022 (czwartek-piątek).
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 6 października (telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły).


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego, które odbędzie się 24 czerwca 2022 (piątek) o godz. 17.00 na „ranczu” w Gościszowie. Dojazd własny.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 23 czerwca (telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły).


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Edukacji, które odbędzie się 13 października 2021 (środa) o godz. 18.00 w Restauracji Winestone (w nowym Hotelu Ibis). Zaplanowaliśmy uroczysty poczęstunek oraz wspólną zabawę na kręgielni.

Mamy nadzieję, że taka propozycja spotka się z Państwa aprobatą. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 4 października (telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły).

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie

W związku z zagrożeniem koronawirusem wnioski o dofinansowanie do wypoczynku letniego, oświadczenia o dochodach za 2019 r., klauzula informacyjna do ZFŚS przyjmowane będą do 30.06.2020 r. drogą elektroniczną – adres email: lo@lo.boleslawiec.pl lub w formie papierowej do skrzynki pocztowej umieszczonej przed wejściem do szkoły.

Zaktualizowany regulamin ZFŚS 2020.

Zarządzenia Dyrektora: zarządzenie 1, zarządzenie 2


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 19 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.00 w restauracji „Starówka” (Rynek).

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie do dnia 10 grudnia.
Tel. do sekretariatu – 75 732 24 19

Szanowni Państwo,

 z okazji Dnia Edukacji Narodowej – serdecznie zapraszamy na wyjazd do Teatru w jeleniej Górze za spektakl „8 Kobiet” – w dniu 27 października 2018 r. (sobota).

Przed spektaklem zaplanowana jest wspólna kolacja (także w Jeleniej Górze).

  • osoby chętne proszone są o zgłoszenia telefoniczne lub osobiste w sekretariacie szkoły do dnia 18 października.
  • wyjazd autokarem planowany jest w godz. 15.00-15.30, powrót ok. godz. 22.00

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 22 grudnia 2017 r. godz. 13.00 w Centrum Bankietowym („Galeria Oleńka”) ul. II Armii Wojska Polskiego 6 – dojazd we własny zakresie

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły – do dnia 15 grudnia 2017 r.

 Zapraszamy


Archiwalne ogłoszenia

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na biesiadę z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

biesiada odbędzie się 23 czerwca, od godz. 14.00

Miejsce biesiady to „Skansen” w Ławszowa-Leśna Wieś nad Kwisą

w programie liczne atrakcje, m.in spływ pontonowy rzeką Kwisą

transport – autobus w obie strony (wyjazd spod szkoły)

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły – do dnia 21 czerwca

Zapraszamy

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego

im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

serdecznie zaprasza
pracowników, emerytów i rencistów

w dniu 22.12.2016 r. o godz. 13.00

do Centrum Bankietowego Galeria w Bolesławcu

ul. II Armii Wojska Polskiego 6

na spotkanie z okazji zbliżających się
Świąt Bożego Narodzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 grudnia 2016 r. pod numerem telefony 75 732 31-93 i 75 732 24 19 lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Świadczenie finansowane z ZFŚS – zgodnie
z Regulaminem ZFŚS w I LO w Bolesławcu.

Regulamin-zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Tabela dopłat

Do pobrania:

Wniosek o świadczenie z zfśs

Oświadczenie o dochodach

 

 

Podobne wpisy

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - 2022/23

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to niezwykle ciekawy projekt edukacyjny, którego celem jest przygotowanie do świadomego odbioru dzieła filmowego. Kino z jego magią ekranu niemal od początku swojego istnienia (1895 r.) uznawane jest za atrakcyjne medium rozrywkowe i artystyczne. Filmy bawią...

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Bolesławcu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych...

Erasmus+ mobilność kadry w Akcji KA1. Projekt “Otwarci i kreatywni - rozwój i wymiana doświadczeń kadry nauczycielskiej i pracowników szkoły”

W projekcie bierze udział 20 nauczycieli wraz z kadrą zarządzającą. Przewidziane są szkolenia i kursy zagraniczne oraz prowadzenie zajęć w partnerskiej szkole w Hiszpanii. Cele: Nauczyciele będą podnosić poziom języka angielskiego na wakacyjnych  kursach w Irlandii. Językowcy wyjadą...