Nagrody za Promocję Miasta

NAGRODY PREZYDENTA ZA  PROMOCJĘ MIASTA BOLESŁAWIEC w roku:

  • 2020 r.
  1. Przemysław Sulich (absolwent – kategoria nauka)
  2. Natalia Gorlach (jako abs. szk. podst. – kategoria nauka)
  3. Wojciech Jaszczuk(jako abs.szk.podst-kategoria nauka)
  4. Klaudia Petters (absolwentka – kategoria sport)
  5. Gracjan Kozak (absolwent – kategoria sport)
  • 2019 r.
  1. Pani Bogna Łasica (kategoria nauka)
  2. Dariusz Gołębiewski (absolwent- kategoria kultura)
  3. Gracja Kozak (absolwent – kategoria sport)
  4. Klaudia Petters (absolwentka – kategoria sport)
  5. Wyróżnienia : Oliwia Gorczyca i Patrycja Pawlus (absolwentki – za osiągnięcia naukowe) , Adam Goleński (za realizację projektów młodzieżowych)
  • 2018 r.
  1. Pani Irmina Nowak (kategoria kultura)
  2. Julia Gołębiowska i chór „Synkopa2” (kategoria kultura)
  3. Gracjan Kozak (sport)
  4. Jakub i Patryk Patreuha (absolwenci – sport)
  5. Tomasz Celmer (absolwent – nauka)
  • 2017 r.
  1. Pani Dorota Chrzanowska-Florków (kategoria nauka – organizacja DFN)
  2. Pani Barbara Jusypenko (kategoria kultura – projekt „Interkultura”)
  3. Michał Medyński (absolwent – kategoria kultura)
  4. Honorowa Nagroda – Pan Janusz Moniatowicz -artysta-fotograf (absolwent)
  • 2016 r.
  1. Klaudia Kowalik (kategoria nauka)
  2. Klaudia Petters (kategoria sport)
  • 2015 r.
  1. Monika Marusiak
  2. Kacper Grela
  3. Kacper Olszewski
  4. Ewa Ochocka
  5. Piotr Marecki
  • 2014 r.
  1. Rafał Molenda
  • 2012 r.
  1. Firma uczniowska „SWAT” (Szkolna Więź Artystycznych Talentów) pod opieką Anny Tarnachowicz i p. Katarzyny Żak
  • 2010 r.
  1. Magdalena Malińska
  2. Wojciech Markiewicz
  3. Przemysław Juda
  4. Dorota Tkacz
  5. Ilona Grzyb
  6. Katarzyna Selwent
  • 2009 r.
  1. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Bolesławcu
  2. Ilona Grzyb
  3. Przemysław Juda
  • 2008 r.
  1. Maciej Cierniak
  2. Robert Mróz
  3. Anna Olejnik
  • 2007 r.
  1. Anna Olejnik
  2. Natalia Leniec
  3. Karolina Głowacka
  4. Konrad Pieszko
  5. Maciej Cierniak
  6. Arkadiusz Tomczuk
  7. Przemysław Filipowicz
  • 2006 r.
  1. Kacper Chamot
  2. Przemysław Filipowicz
  3. Wojciech Antosik
  • 2005 r.
  1. Marek Marszałek
  2. Paweł Kowal
  3. Aleksandra Kamińska
  4. Przemysław Filipowicz
  5. Sylwia Popławska
  • 2003 r.
  1. Anna Starczewska
  2. Paulina Marszałek
  3. Anna Czerwonka
  4. Edyta Blawusz
  • 2002 r.
  1. Aleksandra Szymańska
  2. Łukasz Cieśla
  3. Roksana Drab
  4. Łukasz Wołoszyn
  • 2001 r.
  1. Eliza Kiepura
  2. Małgorzata Protasewicz
  3. Marcin Kisielowski
  4. Krzysztof Piwowar
  5. Wiktor Kulik
  6. Marcin Troska
  7. Roksana Drab
  • 2000 r.
  1. Roksana Drab
  2. Paweł Pokorski
  3. Tomasz Sobczak
  • 1999 r.
  1. Justyna Marut
  2. Sławomir Kułaga
  3. Artur Pieniądz
  • 1998 r.
  1. Mateusz Wośko
  2. Justyna Marut
  3. Sławomir Kułaga
  4. Artur Pieniądz

Podobne wpisy

Godziny otwarcia

  rysunek Wincentego Tyrankiewicza   nauczyciel bibliotekarz : mgr Anna Tarnachowicz w roku szkolnym  2022/2023  biblioteka czynna:   PONIEDZIAŁEK   7:40 – 8:50                                   9:45 - 12:20     WTOREK               10:40 - 13:15     ŚRODA                    11:45 ...

2022

 Program edycji regionalnej środa, 5 października godz. 9:50 Czy od dziś żyjemy na kredyt? Katastrofalne skutki zmian klimatu (wykład inauguracyjny) prof. dr hab. Jadwiga Sołoducho zapisy: dfn@lo.boleslawiec.pl I LO w Bolesławcu, ul. Tyrankiewiczów 11 godz...

Erasmus+Past Roads and Future Ways

Celem projektu jest rozwijanie wśród uczniów kompetencji świadomego uczestnictwa w dziedzictwie kulturowym swojego regionu, kraju i Europy oraz umiejętności uczenia się w połączeniu z budowaniem wzajemnego zrozumienia i tolerancji wobec różnych kultur, tak aby w pełni korzystać z ich...