Złoty medal dziewcząt i brązowy chłopców w piłce ręcznej

Złoty medal dziewcząt i brązowy chłopców w piłce ręcznej

Za nami Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Po emocjonujących meczach, obie nasze drużyny znalazły się na podium – dziewczęta na najwyższym stopniu, chłopcy na III miejscu.

Wyniki turnieju dziewcząt:
I LO – ZSB 7:4 (4:1)
II LO – ZSHU 1:5 (1:2)
I LO – II LO 8:3 (5:2)
ZSB – ZSHU 3:2 (1:2)
II LO – ZSB 4:3 (1:2)
I LO – ZSHU 9:3 (4:0)

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:
1. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 6 pkt. 24:10
2. ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDL. I USŁUGOWYCH 2 pkt. 10:13
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH 2 pkt. 10:13
4. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2 pkt. 8:16

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Gniado Anna, Górska Maria, Niezgoda Aleksandra, Olszowy Martyna, Pacek Paulina, Poznańska Magdalena, Przystarz Magdalena, Regińska Natalia, Stypczyc Katarzyna, Witkowska Aleksandra, Kata Żaneta, Klementowska Aneta, opiekun – Barbara Sobczyszyn.

Już w najbliższy czwartek na sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego zostanie rozegrany Turniej Półfinałowy Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej dziewcząt z udziałem naszej drużyny.

IMG_20170310_131538_3_4

Wyniki turnieju chłopców:
II LO – ZSB 18:2 (10:1)
I LO – ZSM 4:6 (0:3)
ZSE – II LO 9:15(4:7)
ZSB – I LO 7:14 (4:5)
ZSM – ZSE 9:6 (5:2)
ZSM – ZSB 11:5 (5:1)
I LO – ZSE 5:5 (3:2)
II LO – ZSM 5:6 (2:2)
ZSE – ZSB 11:8 (4:3)
I LO – II LO 9:11 (7:7)

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców:
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH 8 pkt.  32:20
2. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  6 pkt. 49:26
3. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  3 pkt. 32:29
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH  3 pkt. 31:37
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH 0 pkt. 22:54

Zespół wystąpił w składzie: Buciak Maciej, Chrzanowski Michał, Dołgan Michał, Filistyński Piotr, Grabasz marcel, Kamiński Krzysztof, Kubicki Marcin, Kwieciński Amadeusz, Latała Dorian, Matusz Szymon, Patera Jakub, Pokładek Wiktor, Raginia Rafał, Rutyna Andrzej, Skrzypacz Krystian, Tyndyk Kamil, opiekun – Marcin Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV