I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w piłce ręcznej

I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w piłce ręcznej

Zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego (opiekunem jest Barbara Sobczyszyn), która ograła rówieśniczki z II LO i zremisowała z dziewczętami z Zespołu Szkół Budowlanych. W kategorii chłopców drużyna prowadzona przez Marcina Sobczyszyna uplasowała się na 3 III miejscu (I miejsce przypadło II LO, II miejsce dla „Mechanika”).

Wyniki turnieju dziewcząt:
I LO – II LO 11:4
II LO – ZSB 7:6
I LO – ZSB 8:8

Klasyfikacja końcowa:

  1. I Liceum Ogólnokształcące 3 pkt. 19:12
  2. II Liceum Ogólnokształcące 2 pkt. 11:17
  3. Zespół Szkół Budowlanych 1 pkt. 14:15

Już w najbliższą środę (23.03.2016) na sali gimnastycznej Naszej szkoły odbędzie się turniej półfinałowy strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt, w którym zagrają Nasze dziewczęta. początek zmagań o godz. 10.00.

Wyniki turnieju chłopców:
II LO – ZSM 10:8
I LO – ZSB 7:5
II LO – ZSE 16:4
I LO – ZSM 7:11
ZSE – ZSB 15:3
I LO – II LO 2:15
ZSB – ZSM 4:11
I LO – ZSE 10:9
ZSB – II LO 6:19
ZSE – ZSM 6:13

Klasyfikacja końcowa:

  1. II Liceum Ogólnokształcące 8 pkt. 60:20
  2. Zespół Szkół Mechanicznych 6 pkt. 43:17
  3. I liceum Ogólnokształcące 4 pkt. 26:40
  4. Zespół Szkół Elektronicznych 2 pkt. 34:42
  5. Zespół Szkół Budowlanych 0 pkt. 18:52

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Sandak Monika, Petters Klaudia, Karpiak Anita, Baran Eryka, Witkowska Aleksandra, Klementowska Aneta, Poznańska Magdalena, Grabarz Klaudia, Walera Martyna i Regińska Natalia, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Skład reprezentacji chłopców: Jakub Nenkin, Damian Gradzik, Kacper Olszewski, Piotr Filistyński, Maciej Buciak, Krystian Skrzypacz, Hubert Lehmann, MichałDołgan, Wojciech Kutryba, Mateusz Olesiński, Rafał Reginia, Szymon Matusz, opiekun Marcin Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Zmiana organizacji ruchu!

Zmiana organizacji ruchu!

Informujemy, że od 25 maja ulega zmianie organizacja ruchu na terenie będącym w zarządzie I Liceum. W godz. od 7.00 - 16.00 korzystanie z miejsc postojowych będzie możliwe tylko dla osób posiadających identyfikatory wydane przez instytucje: I Liceum, PCEiKK, Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna...

„To Wy stworzyliście tę magię”

"To Wy stworzyliście tę magię"

Tymi pięknymi i wzruszającymi słowami bohater naszego "Zielonego Koncertu" Filip Piaskowski wraz z Rodzicami podziękował za organizację wydarzenia, które miało miejsce 18 kwietnia 2026 roku w Teatrze Starym. Kolejny raz udało nam się wspólnymi siłami społeczności szkolnej, przyjaciół i...

Goście z Hiszpanii

Goście z Hiszpanii

Za nami kolejna wymiana uczniowska, tym razem ze szkołą partnerską w hiszpańskiej Andaluzji, organizowana przez nauczycielkę języka hiszpańskiego Bognę Łasicę i nauczycielkę języka angielskiego Magdalenę Zientarę. W dniach 25-29 kwietnia 2026 roku gościliśmy grupę dwanaściorga uczniów i dwóch...