I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w piłce ręcznej

I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w piłce ręcznej

Zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego (opiekunem jest Barbara Sobczyszyn), która ograła rówieśniczki z II LO i zremisowała z dziewczętami z Zespołu Szkół Budowlanych. W kategorii chłopców drużyna prowadzona przez Marcina Sobczyszyna uplasowała się na 3 III miejscu (I miejsce przypadło II LO, II miejsce dla „Mechanika”).

Wyniki turnieju dziewcząt:
I LO – II LO 11:4
II LO – ZSB 7:6
I LO – ZSB 8:8

Klasyfikacja końcowa:

  1. I Liceum Ogólnokształcące 3 pkt. 19:12
  2. II Liceum Ogólnokształcące 2 pkt. 11:17
  3. Zespół Szkół Budowlanych 1 pkt. 14:15

Już w najbliższą środę (23.03.2016) na sali gimnastycznej Naszej szkoły odbędzie się turniej półfinałowy strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt, w którym zagrają Nasze dziewczęta. początek zmagań o godz. 10.00.

Wyniki turnieju chłopców:
II LO – ZSM 10:8
I LO – ZSB 7:5
II LO – ZSE 16:4
I LO – ZSM 7:11
ZSE – ZSB 15:3
I LO – II LO 2:15
ZSB – ZSM 4:11
I LO – ZSE 10:9
ZSB – II LO 6:19
ZSE – ZSM 6:13

Klasyfikacja końcowa:

  1. II Liceum Ogólnokształcące 8 pkt. 60:20
  2. Zespół Szkół Mechanicznych 6 pkt. 43:17
  3. I liceum Ogólnokształcące 4 pkt. 26:40
  4. Zespół Szkół Elektronicznych 2 pkt. 34:42
  5. Zespół Szkół Budowlanych 0 pkt. 18:52

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Sandak Monika, Petters Klaudia, Karpiak Anita, Baran Eryka, Witkowska Aleksandra, Klementowska Aneta, Poznańska Magdalena, Grabarz Klaudia, Walera Martyna i Regińska Natalia, opiekun – Barbara Sobczyszyn

Skład reprezentacji chłopców: Jakub Nenkin, Damian Gradzik, Kacper Olszewski, Piotr Filistyński, Maciej Buciak, Krystian Skrzypacz, Hubert Lehmann, MichałDołgan, Wojciech Kutryba, Mateusz Olesiński, Rafał Reginia, Szymon Matusz, opiekun Marcin Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Badali historię „Solidarności”

Badali historię "Solidarności"

W bieżącym roku szkolnym sześciu naszych licealistów: Izabela Kalenik, Katarzyna Marusiak, Kaja Szylar, Magdalena Wilk, Szymon Biegała i Kacper Gajda pod opieką pani Jolanty Kawuli, a także dwoje absolwentów: Iza Biryłko i Jan Krzywdziński  biorą udział w ogólnopolskim projekcie...

Historia po angielsku

Historia po angielsku

Kolejny projekt anglojęzyczny w ramach cyklu "Cudze chwalicie..." przygotowywany pod opieką pana Leszka Idzikowskiego - powoli zbliża się do finału. Tym razem uczniowie z klasy II a: Julia Długosz, Eryk Marcichowski, Jakub Ordyński i Natalia Wieczorek postanowili zbadać ciemne strony historii...

Srebrna Tarcza dla I LO

Srebrna Tarcza dla I LO

W opublikowanym przez "Perspektywy" w dniu 9 stycznia corocznym Rankingu Liceów uplasowaliśmy się na 317 pozycji w kraju, tym samym otrzymując symboliczną "Srebrną Tarczę". Wynik ten szczególnie nas cieszy, bo wskazuje na znaczący awans w porównaniu do roku ubiegłego (403 pozycja) i 2018...