W gronie najlepszych!

W gronie najlepszych!

12 czerwca w Teatrze Starym odbyła się uroczystość podsumowania wszystkich konkursów organizowanych w tym roku szkolnym przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr. Jesteśmy bardzo dumni, że aż 31 uczennic i uczniów naszego liceum osiągnęło w nich tak spektakularne sukcesy, plasując się na czołowych miejscach. Gratulacje należą się także rodzicom i nauczycielom, którzy czuwali nad przygotowaniem do naukowej rywalizacji. Galę wręczenia nagród prowadzili Julia Uznańska i Michał Bonk, a uświetniły występy wielu wykonawców, w tym naszego szkolnego chóru „Synkopa 2” oraz fortepianowy popis Weroniki Golemby z kl. IIIb.

Poniżej lista nagrodzonych – laureatów konkursów w naszego Liceum. Serdecznie gratulujemy!

I Liceum- laureaci konkursów powiatowych 2024

Jak czytamy na stronie Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr ” Motywem przewodnim uroczystości był CZAS – materiał, z którego zrobione jest życie. Życzymy laureatom, by nie szczędzili CZASU, by być szczęśliwymi. „. Tam też obszerna relacja z tej uroczystości i materiał fotograficzny.

zdjęcia ze strony PCEiKK w Bolesławcu

 

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozpoczęte 15 maja rozgrywki szkół średnich w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasze siatkarki nie miały sobie równych na szczeblu powiatowym i pewnie awansowały do odbywających się w Kamiennej Górze Finałów Strefy Jeleniogórskiej. Kamiennogórski turniej nasze...