Dar od Absolwentów rocznika 1972

Dar od Absolwentów rocznika 1972

Z ogromnym wzruszeniem otrzymaliśmy tę niezwykle sympatyczną wiadomość od rocznika absolwentów 1972, który kolejny raz postanowił nie tylko się spotkać, ale także wesprzeć finansowo fundusz stypendialny. Pięknie dziękujemy za pamięć o szkole oraz dbałość o jej dalszy rozwój.

Oto jej treść:

W ostatni czwartek – 9 maja 2024 r. – wszystkie cztery klasy A, B, C, D z rocznika 1968-1972 odbyły zjazd. Spotkanie odbyło się we wspaniałej atmosferze. Łzy płynęły szerokim strumieniem, a wspomnieniom nie było końca. Lata 1968-1972 wspominamy jako okres nie tylko skutecznej nauki, ale i zawiązywania przyjaźni do końca życia, a i małżeństw. Niech wyrazem naszej łączności ze „starą budą” będzie fakt, iż kwotę 1337,06 zł uczestnicy zjazdu rocznika 1968-1972, NAJLEPSZEGO ROCZNIKA w historii naszego Liceum, postanowili przeznaczyć na wsparcie „Stypendium naukowego im. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów”.
Pozostając z wyrazami szacunku
w imieniu 42 uczestników ZJAZDU ROCZNIKA 1968-1972 I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu
Komitet Organizacyjny
Czesława Knafel, Elżbieta Kuś, Helena Nagórniewicz, Jolanta Sikora, Paweł Niewodniczański, Zbigniew Pilip

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Oferta dla Kandydatek i Kandydatów do I LO

Oferta dla Kandydatek i Kandydatów do I LO

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 28 maja w godz. 9.00 - 13.30. Będzie to okazja do zapoznania się ze szkołą, ofertą na rok 2024/25 oraz uczestniczenia w spotkaniach z młodzieżą licealną i nauczycielami.  Uczestnictwo w Dniu Otwartym należy zgłosić do swojej...

Pola i Pola w Ogólnopolskim Finale Konkursu Recytatorskiego

Pola i Pola w Ogólnopolskim Finale Konkursu Recytatorskiego

W sobotę, 11 maja, w Pieszycach k/Dzierżoniowa odbyły się eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To zdecydowanie był dzień obu naszych licealistek, Apolonii Pohl i Poli Pełki. Ich występy zachwyciły jurorów i dały im kwalifikację do finału ogólnopolskiego. W...

Historia w piosenkach i postaciach zatrzymana …

Historia w piosenkach i postaciach zatrzymana ...

30 kwietnia społeczność naszej szkoły zebrała się w auli, aby celebrować święta majowe i uczcić 20 - letnią obecność Polski w Unii Europejskiej. Odśpiewany wspólnie Hymn wprowadził nas w uroczysty charakter spotkania, podobnie jak prezentacja o "Konstytucji 3 Maja", którą przygotowała...