Sukcesy w rozgrywkach strefowych

Sukcesy w rozgrywkach strefowych

Sukcesami zakończyły się rozgrywki strefowe naszych drużyn, zarówno żeńskich, jak i męskich. W rozegranym w Karpaczu finale strefy jeleniogórskiej nasze piłkarki zajęły najgorsze dla sportowca, 4 miejsce. Dziewczęta grały w składzie: Emilia Dybał, Aleksandra Skoczyńska, Gabriela Ostrowska, Julia Stadnik, Alicja Bober, Weronika Cechner, Kalina Jankowska, Karolina Miszkurka i Hanna Krawczyk.

Na najniższym stopniu podium, z brązowymi medalami zakończyły zawody w finale strefy jeleniogórskiej nasze koszykarki w składzie: Aleksandra Skoczyńska, Anna Klimek, Alicja Bober, Jagoda Jankowska, Alicja Jakóbczyk, Hanna Krawczyk, Jagoda Sokołowska, Agata Szałasz i Martyna Maczyńska. 

Nasza drużyna piłkarska fantastycznie zaprezentowała się w finale strefy jeleniogórskiej w Lubaniu i uległa w finale zawodów po nerwowych rzutach karnych ekipie z SMS Karpacz. Mimo wszystko należy traktować ten wynik jako duże osiągnięcie naszych piłkarzy, którzy reprezentowali nasza szkołę w składzie: Bartosz Przybylski, Hubert Stęplewski, Szymon Czopko, Rafał Gola, Kacper Szatan, Jan Kozioł, Maciej Kołodziej, Krystian Szczepaniak, Bartosz Dyjecki, Jakub Wrzeszcz, Olgierd Krukar.

Opiekun zawodów – Piotr Rydz

Wszystkim naszym reprezentacjom oraz serdecznie gratulujemy. Wyrazy uznania należą się też nauczycielom wychowania fizycznego: p. Barbarze Sobczyszyn, Piotrowi Rydzowi, Robertowi Bielińskiemu i Wojciechowi Kordasiewiczowi.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozpoczęte 15 maja rozgrywki szkół średnich w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasze siatkarki nie miały sobie równych na szczeblu powiatowym i pewnie awansowały do odbywających się w Kamiennej Górze Finałów Strefy Jeleniogórskiej. Kamiennogórski turniej nasze...