Sukcesy w rozgrywkach strefowych

Sukcesy w rozgrywkach strefowych

Sukcesami zakończyły się rozgrywki strefowe naszych drużyn, zarówno żeńskich, jak i męskich. W rozegranym w Karpaczu finale strefy jeleniogórskiej nasze piłkarki zajęły najgorsze dla sportowca, 4 miejsce. Dziewczęta grały w składzie: Emilia Dybał, Aleksandra Skoczyńska, Gabriela Ostrowska, Julia Stadnik, Alicja Bober, Weronika Cechner, Kalina Jankowska, Karolina Miszkurka i Hanna Krawczyk.

Na najniższym stopniu podium, z brązowymi medalami zakończyły zawody w finale strefy jeleniogórskiej nasze koszykarki w składzie: Aleksandra Skoczyńska, Anna Klimek, Alicja Bober, Jagoda Jankowska, Alicja Jakóbczyk, Hanna Krawczyk, Jagoda Sokołowska, Agata Szałasz i Martyna Maczyńska. 

Nasza drużyna piłkarska fantastycznie zaprezentowała się w finale strefy jeleniogórskiej w Lubaniu i uległa w finale zawodów po nerwowych rzutach karnych ekipie z SMS Karpacz. Mimo wszystko należy traktować ten wynik jako duże osiągnięcie naszych piłkarzy, którzy reprezentowali nasza szkołę w składzie: Bartosz Przybylski, Hubert Stęplewski, Szymon Czopko, Rafał Gola, Kacper Szatan, Jan Kozioł, Maciej Kołodziej, Krystian Szczepaniak, Bartosz Dyjecki, Jakub Wrzeszcz, Olgierd Krukar.

Opiekun zawodów – Piotr Rydz

Wszystkim naszym reprezentacjom oraz serdecznie gratulujemy. Wyrazy uznania należą się też nauczycielom wychowania fizycznego: p. Barbarze Sobczyszyn, Piotrowi Rydzowi, Robertowi Bielińskiemu i Wojciechowi Kordasiewiczowi.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...