Mistrzynie i Mistrzowie Siatkówki!

Mistrzynie i Mistrzowie Siatkówki!

Zakończyła się rywalizacja szkół ponadpodstawowych  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny  nie miały sobie równych i pewnie awansowały do dalszej fazy rozgrywek, wygrywając wszystkie swoje spotkania na etapie powiatowym. Trzeba dodać, że zarówno dziewczęta, jak i chłopcy nie pozwolili przeciwnikom wygrać ani jednego seta.

Obie reprezentacje wezmą udział w turnieju półfinałowym Strefy Jeleniogórskiej.

Drużyna naszych siatkarek:

Hanna Czochara, Amelia Sala, Martyna Fuławska, Oliwia Gruszczak, Julia Halewicz, Katarzyna Jaworska, Marta Karońska, Karolina Błędniak, Hanna Krawczyk, Natalia Paprocka, Karolina Wiśniewska oraz Aleksandra Skoczyńska .

Drużyna naszych siatkarzy:

Michał Berdzik, Mateusz Kleban, Miłosz Rogalski, Wojciech Graczyk, Maciej Graczyk, Fabian Kusiakiewicz, Maciej Słobodzian, Michał Haftarczyk, Michał Kozik, Konrad Księżyk oraz Michał Raszczuk.

Serdecznie gratulujemy drużynom i nauczycielom wychowania fizycznego  – trzymamy kciuki za Strefę

op. Robert Bieliński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV