Mistrzynie i Mistrzowie Siatkówki!

Mistrzynie i Mistrzowie Siatkówki!

Zakończyła się rywalizacja szkół ponadpodstawowych  w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny  nie miały sobie równych i pewnie awansowały do dalszej fazy rozgrywek, wygrywając wszystkie swoje spotkania na etapie powiatowym. Trzeba dodać, że zarówno dziewczęta, jak i chłopcy nie pozwolili przeciwnikom wygrać ani jednego seta.

Obie reprezentacje wezmą udział w turnieju półfinałowym Strefy Jeleniogórskiej.

Drużyna naszych siatkarek:

Hanna Czochara, Amelia Sala, Martyna Fuławska, Oliwia Gruszczak, Julia Halewicz, Katarzyna Jaworska, Marta Karońska, Karolina Błędniak, Hanna Krawczyk, Natalia Paprocka, Karolina Wiśniewska oraz Aleksandra Skoczyńska .

Drużyna naszych siatkarzy:

Michał Berdzik, Mateusz Kleban, Miłosz Rogalski, Wojciech Graczyk, Maciej Graczyk, Fabian Kusiakiewicz, Maciej Słobodzian, Michał Haftarczyk, Michał Kozik, Konrad Księżyk oraz Michał Raszczuk.

Serdecznie gratulujemy drużynom i nauczycielom wychowania fizycznego  – trzymamy kciuki za Strefę

op. Robert Bieliński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

W poniedziałek, 19 marca na auli II LO  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Nasze dziewczęta  Zuzanna Miśta (z kl. II d)  i Marcelina Sikorzyńska ( z II c)  pewnie wygrały swoje mecze, zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Bolesławieckiego. Nasze Mistrzynie będę...