Mistrzowie karate z kolejnymi sukcesami!

Mistrzowie karate z kolejnymi sukcesami!

16 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Lutyni odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim. Turniej zorganizowany został pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk. W zawodach wystartowało  ponad 400 uczestników reprezentujących, w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, ponad 150 szkół z Dolnego Śląska! Suma zdobytych punktów pozwoliła uplasować się naszej szkole na 2 pozycji wśród szkół średnich na Dolnym Śląsku w kategorii chłopców oraz 9 pozycji w kategorii dziewcząt. Nasi mistrzowie trenują pod okiem pana Roberta Bielińskiego.

Turniej odbywał się zgodnie z przepisami Polskiej Unii Karate, uczestnicy otrzymywali punkty za zdobyte miejsce, odpowiednio: I m – 9, II m – 7, III m -5 V-VI – 3, VII-VIII – 2.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

 Mikołaj Olek              – 3 miejsce – kata indywidualne chłopców

– 5 miejsce – kumite indywidualne chłopców w kat. -64 kg

Miłosz Wojtowicz     – 3 miejsce – kata indywidualne chłopców

Julia Stadnik              – 5 miejsce – kumite indywidualne dziewcząt w kat. -55 kg

Ostrowska Gabriela   – 5 miejsce – kumite indywidualne dziewcząt w kat. -55 kg

Milan Junak               – 7 miejsce – kata indywidualne chłopców

Kalina Jankowska.

Serdecznie gratulujemy sukcesów wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerowi, panu Robertowi Bielińskiemu

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

Nasze siatkarki szóste na Dolnym Śląsku!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozpoczęte 15 maja rozgrywki szkół średnich w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasze siatkarki nie miały sobie równych na szczeblu powiatowym i pewnie awansowały do odbywających się w Kamiennej Górze Finałów Strefy Jeleniogórskiej. Kamiennogórski turniej nasze...