Mistrzowie karate z kolejnymi sukcesami!

Mistrzowie karate z kolejnymi sukcesami!

16 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Lutyni odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim. Turniej zorganizowany został pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk. W zawodach wystartowało  ponad 400 uczestników reprezentujących, w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, ponad 150 szkół z Dolnego Śląska! Suma zdobytych punktów pozwoliła uplasować się naszej szkole na 2 pozycji wśród szkół średnich na Dolnym Śląsku w kategorii chłopców oraz 9 pozycji w kategorii dziewcząt. Nasi mistrzowie trenują pod okiem pana Roberta Bielińskiego.

Turniej odbywał się zgodnie z przepisami Polskiej Unii Karate, uczestnicy otrzymywali punkty za zdobyte miejsce, odpowiednio: I m – 9, II m – 7, III m -5 V-VI – 3, VII-VIII – 2.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

 Mikołaj Olek              – 3 miejsce – kata indywidualne chłopców

– 5 miejsce – kumite indywidualne chłopców w kat. -64 kg

Miłosz Wojtowicz     – 3 miejsce – kata indywidualne chłopców

Julia Stadnik              – 5 miejsce – kumite indywidualne dziewcząt w kat. -55 kg

Ostrowska Gabriela   – 5 miejsce – kumite indywidualne dziewcząt w kat. -55 kg

Milan Junak               – 7 miejsce – kata indywidualne chłopców

Kalina Jankowska.

Serdecznie gratulujemy sukcesów wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerowi, panu Robertowi Bielińskiemu

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

W poniedziałek, 19 marca na auli II LO  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Nasze dziewczęta  Zuzanna Miśta (z kl. II d)  i Marcelina Sikorzyńska ( z II c)  pewnie wygrały swoje mecze, zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Bolesławieckiego. Nasze Mistrzynie będę...