Kinga Miżdal – nową szefową rady Samorządu Uczniowskiego

Kinga Miżdal – nową szefową rady Samorządu Uczniowskiego

Wyniki wyborów do rady Samorządu Uczniowskiego (przeprowadzonych 3 listopada) były zaskakująco wyrównane, a głosy podzieliły się niemal równo na dwoje kandydatów: Kingę Miżdal z kl. III d i Kamila Gałkę z kl. III b. Ostatecznie zwyciężyła Kinga, która przejmie funkcję Przewodniczącej po Emilii Dybał z klasy IV b. Uroczyste przekazanie „władzy” nastąpi wkrótce.

Kim jest Nowa Przewodnicząca Samorządu?

Poprosiliśmy Ją o kilka zdań o sobie.

Nazywam się Kinga Miżdal i jestem przewodniczącą klasy 3D. Moimi rozszerzeniami są matematyka, geografia oraz informatyka. Na co dzień staram się być pomocna i przyjazna dla koleżanek i kolegów. Jestem pełna energii i zawsze gotowa do pomocy. W samorządzie udzielam się już od pierwszej klasy i staram się wymyślać cały czas nowe pomysły, aby szkoła była przyjaznym i inspirującym miejscem do nauki. Na co dzień interesuję się sportem, a nawet znajduję się w Kadrze Narodowej B. Moją ulubioną konkurencją jest skok wzwyż. Przykładam do sportu wielką uwagę. Interesuje się również stylizacją paznokci – bardzo mnie to relaksuje i odciąga od codziennych problemów. Bardzo się cieszę, że mogę pomagać w tworzeniu pozytywnej atmosfery w naszej szkole. Lubię pracować w zespole i wysłuchiwać opinii innych, na temat tworzenia miejsca, gdzie każdy może czuć się swobodnie.

Życzymy dużo powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...