Matematycy na start!

Matematycy na start!

30 września we Wrocławiu odbył się XXI Wrocławski Marsz na Orientację, w którym uczestniczyli uczniowie z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły „pierwszoklasistów” pod opieką p. Małgorzaty Wołoszyn. Zawody rozgrywane były na terenie Parku Tysiąclecia na Nowym Dworze we Wrocławiu. Zadaniem uczestników było wyszukiwanie punktów zaznaczonych na mapie połączone z rozwiązywaniem zagadek matematycznych.

Nasze Liceum reprezentowali: Miłosz Wojtowicz, Kacper Wróbel, Mateusz Zych, Krystian Szczepaniak, Paulina Maciak, Igor Plizga, Julia Kozomaricz, Oliwia Parpura i Martyna Nikołajuk

Tym razem nie zajęliśmy miejsca na podium, jednak nie to było najważniejsze. Naszym sukcesem okazało się wspólne działanie, zdrowa rywalizacja i mile spędzony czas na łonie natury.

Zabawa była przednia !

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wirtualna podróż historyczna

Wirtualna podróż historyczna

W piątek, 24 listopada mieliśmy okazję wziąć udział w nietypowej lekcji historii, a to za sprawą projektu  "Innowacyjna historia - nowe technologie w służbie edukacji". W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4, która w ten dzień zamieniła się w przestrzeń do "podróży w czasie", mogliśmy za...

Dzień Otwarty dla Rodziców – 16 listopada

Dzień Otwarty dla Rodziców - 16 listopada

Szanowni Państwo, zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2023-24 - 16 listopada od godz. 17.00 - zapraszamy na spotkania z nauczycielami oraz wychowawcami. Poniżej miejsca, w których czekać na Państwa będą nauczyciele. Dzień Otwarty listopad 2023  

I miejsce drużyny szachistów!

I miejsce drużyny szachistów!

13 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadpodstawowe, ale to  nasza okazała się najlepsza i będzie reprezentowała powiat bolesławiecki na szczeblu dolnośląskim. Naszą zwycięską drużynę stanowili: Mikołaj Olek, Milan Junak...