Matematycy na start!

Matematycy na start!

30 września we Wrocławiu odbył się XXI Wrocławski Marsz na Orientację, w którym uczestniczyli uczniowie z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły „pierwszoklasistów” pod opieką p. Małgorzaty Wołoszyn. Zawody rozgrywane były na terenie Parku Tysiąclecia na Nowym Dworze we Wrocławiu. Zadaniem uczestników było wyszukiwanie punktów zaznaczonych na mapie połączone z rozwiązywaniem zagadek matematycznych.

Nasze Liceum reprezentowali: Miłosz Wojtowicz, Kacper Wróbel, Mateusz Zych, Krystian Szczepaniak, Paulina Maciak, Igor Plizga, Julia Kozomaricz, Oliwia Parpura i Martyna Nikołajuk

Tym razem nie zajęliśmy miejsca na podium, jednak nie to było najważniejsze. Naszym sukcesem okazało się wspólne działanie, zdrowa rywalizacja i mile spędzony czas na łonie natury.

Zabawa była przednia !

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...