Życiowa umiejętność!

Życiowa umiejętność!

W czwartek, 13. kwietnia odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy, wylicytowane w ramach ,,Zielonego Koncertu’’ przez klasę 1C. Naszą szkołę odwiedziło dwóch ratowników medycznych pracujących w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu. Podczas spotkania medycy przedstawili wiele ważnych zagadnień oraz przekazali dużo wiedzy i ciekawych faktów. Klasa zgodnie stwierdziła, że zawód ratownika, który nie jest oficjalnie zawodem medycznym, jest bardzo wymagający, odpowiedzialny i stresujący. Spotkanie było interesujące i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy, które mogą okazać się przydatne w różnorodnych sytuacjach życia.

Dziękujemy Szpitalowi św. Łukasza w Bolesławcu za przyłączenie się do naszej akcji charytatywnej.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

W poniedziałek, 19 marca na auli II LO  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Nasze dziewczęta  Zuzanna Miśta (z kl. II d)  i Marcelina Sikorzyńska ( z II c)  pewnie wygrały swoje mecze, zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Bolesławieckiego. Nasze Mistrzynie będę...