Jesteśmy paczką od „Szlachetnej Paczki”

Jesteśmy paczką od „Szlachetnej Paczki”

I znów się udało! Pan Krzysztof z Rodziną, którego historia nas poruszyła – otrzyma od nas „Paczkę”, nie jedną, a 21 paczek, które wspólnie udało nam się przygotować. Postaraliśmy się spełnić wszystkie życzenia, a nawet więcej… Tak już jest, że od wielu lat, co roku o tej porze otwieramy nasze serca i portfele, by udowodnić, że Święta to czas dzielenia, to czas hojności, to czas, w którym – Razem Możemy Więcej.

Dzięki wielu akcjom zorganizowanym przez Samorząd i wolontariuszy z naszej szkoły pod czujną opieką pani Irminy Nowak – tegoroczna zbiórka rzeczy i środków przyniosła wymierny efekt. „Szlachetna Paczka” już została przekazana, znalazły się także środki na pomoc czworonogom i wielu potrzebującym.

Dziękujemy całej społeczności i przyjaciołom szkoły za tak duży odzew. Możemy ze spokojem życzyć sobie na te Święta dużo dobra i miłości. To, jak mówią „matematycy” jedyna rzecz, która jeśli ją podzieli – cudownie się mnoży!

Szefowa Samorządu – Emilia Dybał

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Nasi Pływacy najlepsi w Strefie Jeleniogórskiej!

Nasi Pływacy najlepsi w Strefie Jeleniogórskiej!

Dnia 30 stycznia 2023 roku na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady. Jak co roku, nasi pływacy nie zawiedli!   W klasyfikacji generalnej, na którą składały się starty indywidualne oraz wynik sztafety...

Chemia i fizyka na Politechnice Wrocławskiej

Chemia i fizyka na Politechnice Wrocławskiej

Realizujemy zapisy porozumienia z Politechniką Wrocławską, zgodnie z którym już od wielu lat uczestniczymy w specjalnie organizowanych warsztatach, laboratoriach i wykładach prowadzonych przez pracowników naukowych uczelni. W poprzednich latach skupiliśmy się na matematyce i chemii, w tym roku...

Żegnamy Pana Czesława Maślickiego

Żegnamy Pana Czesława Maślickiego

Ze smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci Pana Czesława Maślickiego, nauczyciela wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego w naszym liceum w latach 1964-1986. Był nie tylko niestrudzonym propagatorem sportu szkolnego, ale także autorem sukcesów reprezentacji liceum w siatkówce...