Święto nas wszystkich

Święto nas wszystkich

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole to nie tylko okazja do podziękowań i gratulacji, ale także wyróżnień, zarówno nauczycieli, jak i uczniów i absolwentów nagrodzonych Stypendium im. H.i W. Tyrankiewiczów.

Decyzją Rady Pedagogicznej największe wyróżnienie szkolne- Stypendium imienia Państwa Tyrankiewiczów otrzymały: absolwent klasy III ag – Antoni Łasica oraz Karolina Guzowska (z kl. IV a) i Justyna Grudzień (z kl. IVb). To finansowe jednorazowe stypendium wręczył przewodniczący Rady Rodziców, pan Maciej Burniak. W imieniu stypendystów we wzruszającej mowie wystąpiła Karolina Guzowska. Serdecznie gratulujemy!

Brawa i gratulacje należą się także dla Katarzyny Zawrotniak z kl. IV c za uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2021/22.

Dzień Edukacji to czas na podziękowania i docenienie tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem w sposób szczególny budują oświatowy sukces. W tym roku Nagrodą Zarządu Powiatu Bolesławieckiego uhonorowani zostali: Dyrektor Cezary Czernatowicz oraz panie Irmina Nowak i Barbara Sobczyszyn. Gratulujemy serdecznie.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali państwo: wicedyrektor Katarzyna Żak, panie: Karolina Jarząbek, Małgorzata Szymańska, Jolanta Kawula, Małgorzata Piotrów, panowie: Marcin Sobszyszyn, Daniel Kęska, Tomasz Hoszowski, Sławomir Zimniak i Wojciech Kordasiewicz. Gratulujemy serdecznie.

Co roku także sympatycznym upominkiem honorowani są pedagodzy, którzy obchodzą jubileusz swojej pracy. Ceramiczne dzwonki trafiły do państwa: Jolanty Kawuli, Bogny Łasicy, Anny Tarnachowicz, Doroty Chrzanowskiej -Florków, księdza Artura Kapronia i Dyrektora Cezarego Czernatowicza.

Uroczystość przygotowała klasa I e pod opieką wychowawcy, pana Sławomira Zimniaka, który sam pojawił się na scenie, akompaniując Julii Wysockiej. Jak zwykle program artystyczny ubogacił szkolny chór „Synkopa2”- który wykonaniem „Gaudeamus” podkreślił doniosły charakter akademii.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Karolina Guzowska

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

We Wrocławiu rozpoczął się XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Nauka porusza". I choć nasza, regionalna edycja dopiero za miesiąc, to tradycyjnie wybraliśmy się do stolicy Dolnego Śląska po potężny łyk wiedzy. 18 września klasa IV a wraz z wychowawczynią...

O wodzie, która jest źródłem życia

O wodzie, która jest źródłem życia

Woda, źródło życia, czy zastanawiamy się, skąd się bierze, kiedy odkręcamy kran, czy myślimy, że jest nigdy nam jej nie zabraknie, czy wiemy, jak ją użytkować, żeby wystarczyła dla przyszłych pokoleń? 15 września klasa IIc wraz z paniami: Karoliną Jarząbek i Barbarą Jusypenko miała kilkugodzinne...

Każda złotówka to szansa na sukces – wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Każda złotówka to szansa na sukces - wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Do grona uczniów klas I dołączył w tym roku Franciszek Nowak (klasy 1A), który ma na swoim koncie ogromny sukces. Wraz z młodszym kolegą Jakubem Walkowiakiem (uczniem 7 klasy w Masters Academy we Lwówku) pod opieką trenera, pana Pawła Niemca w czerwcu tego roku wzięli udział w Polskiej edycji...