Nasi sportowcy najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Nasi sportowcy najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Sportowcy I LO najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” właśnie opublikował wyniki współzawodnictwa sportowego województwa dolnośląskiego w roku szkolnym 2021/2022. Wynik szkoły we współzawodnictwie to suma punktów zdobytych za 10 najwyższych miejsc uzyskanych w zawodach wchodzących w skład Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży. Do wyników współzawodnictwa zaliczane są wyniki uzyskane w zawodach od szczebla  powiatu, strefy i w finałach dolnośląskich.

Miło nam poinformować, że na 8 szkół ponadpodstawowych powiatu bolesławieckiego nasza szkoła okazała się najlepsza w powiecie bolesławieckim! 

W klasyfikacji Dolnego Śląska I LO uplasowało się na XIV miejscu (na 168 szkół)!!

– I Liceum Ogólnokształcące – 14 miejsce (1120 pkt.),

– II Liceum Ogólnokształcące – 51 miejsce (836 pkt.),

– Zespół Szkół Elektronicznych – 19 miejsce (1084 pkt.),

– Zespół Szkół Mechanicznych – 110 miejsce (443 pkt.),

– Zespół Szkół Budowlanych – 122 miejsce (365 pkt.),

– Zespół Szkół Handlowych i Usługowych – 100 miejsce (546 pkt.),

– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych – 48 miejsce (856 pkt.)

– Liceum Ogólnokształcące “Oxpress” – 113 miejsce (439 pkt).

Bardzo gratulujemy i dziękujemy naszym sportowcom, którzy reprezentowali szkołę na arenach sportowych powiatu, strefy i województwa. Jesteście Wielcy!!

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie równie owocny w sukcesy sportowe!!

op. Barbara Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Herma św. Doroty. Wizyta klasy IB w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

Herma św. Doroty. Wizyta klasy IB w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

We wtorek, 27 lutego wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia wraz z naszą wychowawczynią, panią Barbarą Ostaszewską i panią Małgorzatą Pędlowską. Wyjazd był kontynuacją naszej wcześniejszej wizyty w Panoramie Racławickiej. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Narodowe. Już sam jego gmach wybudowany w...

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...