Nasi sportowcy najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Nasi sportowcy najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Sportowcy I LO najlepsi w powiecie i XIV na Dolnym Śląsku!!!

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” właśnie opublikował wyniki współzawodnictwa sportowego województwa dolnośląskiego w roku szkolnym 2021/2022. Wynik szkoły we współzawodnictwie to suma punktów zdobytych za 10 najwyższych miejsc uzyskanych w zawodach wchodzących w skład Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży. Do wyników współzawodnictwa zaliczane są wyniki uzyskane w zawodach od szczebla  powiatu, strefy i w finałach dolnośląskich.

Miło nam poinformować, że na 8 szkół ponadpodstawowych powiatu bolesławieckiego nasza szkoła okazała się najlepsza w powiecie bolesławieckim! 

W klasyfikacji Dolnego Śląska I LO uplasowało się na XIV miejscu (na 168 szkół)!!

– I Liceum Ogólnokształcące – 14 miejsce (1120 pkt.),

– II Liceum Ogólnokształcące – 51 miejsce (836 pkt.),

– Zespół Szkół Elektronicznych – 19 miejsce (1084 pkt.),

– Zespół Szkół Mechanicznych – 110 miejsce (443 pkt.),

– Zespół Szkół Budowlanych – 122 miejsce (365 pkt.),

– Zespół Szkół Handlowych i Usługowych – 100 miejsce (546 pkt.),

– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych – 48 miejsce (856 pkt.)

– Liceum Ogólnokształcące “Oxpress” – 113 miejsce (439 pkt).

Bardzo gratulujemy i dziękujemy naszym sportowcom, którzy reprezentowali szkołę na arenach sportowych powiatu, strefy i województwa. Jesteście Wielcy!!

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie równie owocny w sukcesy sportowe!!

op. Barbara Sobczyszyn

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Czekamy na gości z Erasmusa+

Czekamy na gości z Erasmusa+

W piątek, 23 września powitamy w naszym mieście uczestników projektu Erasmus+ "Past Roads and Futur ways". Przyjadą do nas uczniowie i nauczyciele z Włoch, Hiszpanii, Grecji, Serbii oraz Portugalii. Przez najbliższy tydzień razem z przyjaciółmi z zagranicy będziemy wzbogacać naszą wiedzę...

Rozpoczął się XXV Dolnośląski Festiwal Nauki

Rozpoczął się XXV Dolnośląski Festiwal Nauki

Organizowany od 1998 r. Festiwal Nauki z każdym rokiem nabiera rumieńców. Nic więc dziwnego, że program  tegorocznej, jubileuszowej edycji wzbudza duże zainteresowanie wśród miłośników wiedzy, kultury i sztuki. I choć w naszej szkole, która jest organizatorem regionalnej edycji - Festiwal...

Absolwent z pasją

Absolwent z pasją

Spotkanie ze Sławkiem Gortychem, absolwentem naszego Liceum okazało się doskonałą okazją do rozmów na wiele tematów. Niekwestionowaną "bohaterką" była wydana niedawno debiutancka książka "Schronisko, które przestało istnieć", to wykorzystaliśmy obecność naszego Gościa do wspomnień o czasach...