Zagramy z miłością dla małego Frania

Zagramy z miłością dla małego Frania

Po pandemicznej przerwie wracamy… znów przygotowujemy Koncert, tym razem pod nazwą „ Zielone Walentynki, czyli zakochaj się na wiosnę”. Dlaczego tak? Ponieważ chcemy nawiązać do imprezy, która jest jedną ze sztandarowych w naszym liceum. Ponieważ chcemy wiosny. Ponieważ miłość, z matematycznego punktu widzenia jest tą wartością, która podzielona zaraz się mnoży 🙂 Tradycyjnie gościć będziemy w Teatrze Starym, a sama impreza, co przecież jest od wielu lat w zwyczaju – będzie nie tylko ucztą artystyczną, ale także formą charytatywnej pomocy. Dla Frania Boczara, uroczego 3-letniego brzdąca z Bolesławca, którego życie naznaczyła rzadka choroba genetyczna i potrzebna jest wieloaspektowa rehabilitacja.

Przygotowania trwają, próby ruszyły pełną parą, a wraz z nimi gromadzone są fanty na nasze aukcje, które odbędą się w trakcie koncertu. Jak zwykle będzie w czym wybierać i już warto śledzić ofertę, która udostępniania jest na Facebooku szkoły. Zachęcamy! Wyobraźnia, kreatywność i wielkie serca uczniów, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły – to wszystko sprawia, że oprócz miłości i wdzięczności za to uczucie – mamy nadzieję na realną pomoc finansową dla naszego Małego Bohatera.

Tak więc – 20 kwietnia, godzina 17.00 – Teatr Stary – Koncert „ Zielone Walentynki, czyli zakochaj się na wiosnę”.

Zapraszamy. Przyprowadźcie najbliższych, przyjaciół, znajomych… atrakcje gwarantowane! 🙂

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Rekrutacja 2022/23

Rekrutacja 2022/23

Przypominamy, że 16 maja rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do szkół. Uczennice i uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych dokonują wyboru szkoły poprzez stronę www.dolnoslaskie.edu.com.pl/Kandydat. Zapraszamy do podjęcia nauki w naszym liceum (szczegóły w zakładce Rekrutacja ...

Magdalena Bielak laureatką w konkursie Uniwersytetu Warszawskiego

Magdalena Bielak laureatką w konkursie Uniwersytetu Warszawskiego

Uczennica klasy III bp została laureatką I stopnia w konkursie na najlepsze wypracowanie maturalne z wiedzy o społeczeństwie, którego organizatorem jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zadanie konkursowe...

Wyśpiewały sukces

Wyśpiewały sukces

W zorganizowanym przez BOK-MCC 5 maja już 8. Przeglądzie Pieśni Jacka Kaczmarskiego i Bardów Solidarności nasza silna reprezentacja przygotowywana przez pana Sławomira Zimniaka wyśpiewała ogromny sukces. Jury, w składzie Przemysław Lembicz, Jan Filipek i Bogusław Kłak I miejsce przyznało...