„Szlachetna Paczka” 2021

„Szlachetna Paczka” 2021

21 paczek z żywnością, chemią, ubraniami + 2 tony węgla + samochód drzewa = ogromne serce naszej szkolnej społeczności, uczniów, rodziców, nauczycieli… wszystkich, którzy po raz kolejny udowodnili, że pomaganie ma sens i że razem możemy więcej!

Cieszymy się bardzo, że po roku przerwy znów możemy włączyć się do akacji „Szlachetna Paczka” i wspólnymi siłami sprawić, że choć na jakiś czas czyjeś życie stanie się spokojniejsze, na twarzy zagości uśmiech, w sercu ulga, że nie trzeba martwić się o każdy następny dzień…

Mamy ogromną nadzieję, że tak się stanie już wkrótce, bo nasza ogromna, wieloskładnikowa paczka za chwilę trafi do potrzebującej rodziny.

Dokonaliśmy tego wspólnie, wysiłkiem organizacyjnym i finansowym wielu osób, którym w tym miejscu Serdecznie Dziękujemy. Rodzicom i przyjaciołom szkoły, naszej młodzieży, nauczycielom i wspaniałemu Samorządowi pod wodzą p. Irminy Nowak.

Warto pomagać, warto reagować, warto się dzielić tym, co mamy. Teraz i zawsze!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV