„Szlachetna Paczka” 2021

„Szlachetna Paczka” 2021

21 paczek z żywnością, chemią, ubraniami + 2 tony węgla + samochód drzewa = ogromne serce naszej szkolnej społeczności, uczniów, rodziców, nauczycieli… wszystkich, którzy po raz kolejny udowodnili, że pomaganie ma sens i że razem możemy więcej!

Cieszymy się bardzo, że po roku przerwy znów możemy włączyć się do akacji „Szlachetna Paczka” i wspólnymi siłami sprawić, że choć na jakiś czas czyjeś życie stanie się spokojniejsze, na twarzy zagości uśmiech, w sercu ulga, że nie trzeba martwić się o każdy następny dzień…

Mamy ogromną nadzieję, że tak się stanie już wkrótce, bo nasza ogromna, wieloskładnikowa paczka za chwilę trafi do potrzebującej rodziny.

Dokonaliśmy tego wspólnie, wysiłkiem organizacyjnym i finansowym wielu osób, którym w tym miejscu Serdecznie Dziękujemy. Rodzicom i przyjaciołom szkoły, naszej młodzieży, nauczycielom i wspaniałemu Samorządowi pod wodzą p. Irminy Nowak.

Warto pomagać, warto reagować, warto się dzielić tym, co mamy. Teraz i zawsze!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

W poniedziałek, 19 marca na auli II LO  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Nasze dziewczęta  Zuzanna Miśta (z kl. II d)  i Marcelina Sikorzyńska ( z II c)  pewnie wygrały swoje mecze, zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Bolesławieckiego. Nasze Mistrzynie będę...