12 medali dla naszych uczniów

12 medali dla naszych uczniów

Tyle właśnie udało się wywalczyć na Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Pływaniu Indywidualnym

Dnia 30 listopada w Lubaniu odbyły się, po raz pierwszy, zawody indywidualne w pływaniu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców składały się z 6 zawodników i 6 zawodniczek, którzy mieli prawo startu w dwóch dyscyplinach. Nasi pływacy stawali na podium aż 13 razy!!!

Złote krążki i tytuł Mistrza Strefy wywalczyli:

Julia Wasyliszyn- 50 m stylem dowolnym

Julita Jośko – 100 m stylem grzbietowym

Maja Oleś- 50 m stylem klasycznym

Maciej Kozik – 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym

Maksymilian Sitek- 100 m stylem grzbietowym

Srebrne medale i tytuł Wicemistrza zdobyli:

Wojciech Pająk- 100 m stylem grzbietowym

Kinga Sołtyszewska- 100 stylem dowolnym

Brązowe medale wywalczyli:

Julia Wasyliszyn – 100 m stylem zmiennym

Julita Jośko- 50 m stylem motylkowym

Iwan Suszczenko- 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym

Szkołę reprezentowali również: Klaudia Pyrz, Julia Barszczewska, Igor Gorski, Kuba Knichał.

Nasi medaliści uzyskali awans na Mistrzostwa Dolnego Śląska, które odbędą się 09.12.2021 we Wrocławiu. 

Bardzo dobre starty naszych pływaków dodatkowo zaowocowały I miejscem w klasyfikacji drużynowej chłopców i II miejscem  dziewcząt. 

Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenia na Dolnym Śląsku!!!!

 Opiekunem reprezentacji była Barbara Sobczyszyn. Serdecznie gratulujemy!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

We Wrocławiu rozpoczął się XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Nauka porusza". I choć nasza, regionalna edycja dopiero za miesiąc, to tradycyjnie wybraliśmy się do stolicy Dolnego Śląska po potężny łyk wiedzy. 18 września klasa IV a wraz z wychowawczynią...

O wodzie, która jest źródłem życia

O wodzie, która jest źródłem życia

Woda, źródło życia, czy zastanawiamy się, skąd się bierze, kiedy odkręcamy kran, czy myślimy, że jest nigdy nam jej nie zabraknie, czy wiemy, jak ją użytkować, żeby wystarczyła dla przyszłych pokoleń? 15 września klasa IIc wraz z paniami: Karoliną Jarząbek i Barbarą Jusypenko miała kilkugodzinne...

Każda złotówka to szansa na sukces – wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Każda złotówka to szansa na sukces - wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Do grona uczniów klas I dołączył w tym roku Franciszek Nowak (klasy 1A), który ma na swoim koncie ogromny sukces. Wraz z młodszym kolegą Jakubem Walkowiakiem (uczniem 7 klasy w Masters Academy we Lwówku) pod opieką trenera, pana Pawła Niemca w czerwcu tego roku wzięli udział w Polskiej edycji...