12 medali dla naszych uczniów

12 medali dla naszych uczniów

Tyle właśnie udało się wywalczyć na Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Pływaniu Indywidualnym

Dnia 30 listopada w Lubaniu odbyły się, po raz pierwszy, zawody indywidualne w pływaniu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców składały się z 6 zawodników i 6 zawodniczek, którzy mieli prawo startu w dwóch dyscyplinach. Nasi pływacy stawali na podium aż 13 razy!!!

Złote krążki i tytuł Mistrza Strefy wywalczyli:

Julia Wasyliszyn- 50 m stylem dowolnym

Julita Jośko – 100 m stylem grzbietowym

Maja Oleś- 50 m stylem klasycznym

Maciej Kozik – 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym

Maksymilian Sitek- 100 m stylem grzbietowym

Srebrne medale i tytuł Wicemistrza zdobyli:

Wojciech Pająk- 100 m stylem grzbietowym

Kinga Sołtyszewska- 100 stylem dowolnym

Brązowe medale wywalczyli:

Julia Wasyliszyn – 100 m stylem zmiennym

Julita Jośko- 50 m stylem motylkowym

Iwan Suszczenko- 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym

Szkołę reprezentowali również: Klaudia Pyrz, Julia Barszczewska, Igor Gorski, Kuba Knichał.

Nasi medaliści uzyskali awans na Mistrzostwa Dolnego Śląska, które odbędą się 09.12.2021 we Wrocławiu. 

Bardzo dobre starty naszych pływaków dodatkowo zaowocowały I miejscem w klasyfikacji drużynowej chłopców i II miejscem  dziewcząt. 

Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenia na Dolnym Śląsku!!!!

 Opiekunem reprezentacji była Barbara Sobczyszyn. Serdecznie gratulujemy!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

100% – to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% - to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% naszych tegorocznych Maturzystów zdało egzamin maturalny! Wynik ten należy do 124 licealistek i licealistów z 4 klas czwartych, którzy w maju przystąpili do egzaminu dojrzałości. Statystycznie każdy, oprócz przedmiotów obowiązkowych, wybierał po 3 przedmioty rozszerzone, kierując się...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...