Święto szkoły

Święto szkoły

Dzień Edukacji Narodowej to zawsze wspaniała okazja do podziękowań, gratulacji, a także wyróżnień, zarówno nauczycieli, jak i uczniów i absolwentów nagrodzonych Stypendium im. H.i W. Tyrankiewiczów.

Decyzją Rady Pedagogicznej największe wyróżnienie szkolne- Stypendium imienia Państwa Tyrankiewiczów otrzymały: absolwentka klasy III a – Zuzanna Rewińska oraz Ilona Kraśnicka z kl. III ag.

Brawa i gratulacje należą się także Karolinie Guzowskiej z klasy III ap oraz Katarzynie Ciesiółce z klasy III bg za uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2020/21.

Serdecznie gratulujemy!

Podkreślając rolę wszystkich Pedagogów- Dyrektor Cezary Czernatowicz za pracę w trudnym, bo pandemicznym roku szkolnym 2020/21 wyróżnił szczególnie Panie Barbarę Jusypenko i Bognę Łasicę, które uhonorowane zostały Nagrodą Zarządu Powiatu Bolesławieckiego.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali państwo: Katarzyna Cieślak-Ostrowska, Damian Dziedziul, Tomasz Hoszowski, Maria Idzik, Leszek Idzikowski, Katarzyna Lisiewicz, Ewa Ołenicz-Bernacka, Irmina Nowak, Małgorzata Piotrów, Małgorzata Pędlowska, Beata Rembacz-Bonk, Magdalena Zientara.

Jak zawsze miłym akcentem uroczystości było uhonorowanie nauczycieli, którzy w tym roku obchodzą jubileusz swojej pracy pedagogicznej. Wręczone przez Dyrektora Cezarego Czernatowicza ceramiczne dzwonki trafiły do państwa: Barbary Jusypenko, Leszek Idzikowski, Małgorzaty Pędlowskiej, Małgorzaty Piotrów, Barbary Sobczyszyn, Ewy Sucheckiej, Katarzyny Żak, Zuzanny Mróz oraz Edwarda Florkowa.

W trakcie uroczystości odbyło się także Ślubowanie Klas I.

Akademii towarzyszył ciekawy program artystyczny, będący nawiązaniem do „Kartoteki” Tadeusza Różewicza. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez klasę II c wraz z wychowawczynią, p. Anną Tarnachowicz oraz chór szkolny „Synkopa2”- podkreśliły doniosły charakter uroczystości.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

więcej zdjęć >>

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Nasi Pływacy najlepsi w Strefie Jeleniogórskiej!

Nasi Pływacy najlepsi w Strefie Jeleniogórskiej!

Dnia 30 stycznia 2023 roku na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady. Jak co roku, nasi pływacy nie zawiedli!   W klasyfikacji generalnej, na którą składały się starty indywidualne oraz wynik sztafety...

Chemia i fizyka na Politechnice Wrocławskiej

Chemia i fizyka na Politechnice Wrocławskiej

Realizujemy zapisy porozumienia z Politechniką Wrocławską, zgodnie z którym już od wielu lat uczestniczymy w specjalnie organizowanych warsztatach, laboratoriach i wykładach prowadzonych przez pracowników naukowych uczelni. W poprzednich latach skupiliśmy się na matematyce i chemii, w tym roku...

Żegnamy Pana Czesława Maślickiego

Żegnamy Pana Czesława Maślickiego

Ze smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci Pana Czesława Maślickiego, nauczyciela wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego w naszym liceum w latach 1964-1986. Był nie tylko niestrudzonym propagatorem sportu szkolnego, ale także autorem sukcesów reprezentacji liceum w siatkówce...