Brąz Lekkoatletek I  LO!

Brąz Lekkoatletek I LO!


We wtorek 22.09.2020 roku na Stadionie Miejskim w Oleśnicy odbyły się pierwsze w tym roku Finały Dolnośląskie Licealiady. W rzucie jesiennym Ligii LA znakomicie zaprezentowały się nasze dziewczęta, które wywalczyły w rywalizacji drużynowej brązowy medal.
W zawodach brały udział reprezentacje składające się z minimum 8, a maksymalnie z 10 zawodniczek. Zawodniczki mogły  brać udział w jednej konkurencji i sztafecie. Zespół musiał wystawić co najmniej po dwie zawodniczki w bloku:
– biegi krótkie
– biegi średnie
– skoki
– rzuty
oraz sztafeta 4×100.

Osiągnięte w bezpośredniej rywalizacji wyniki przeliczone zostały na  punkty wg tabel punktowych. Na wynik drużyny złożyło się 8 wyników indywidualnych oraz wynik w sztafecie. Na podium indywidualnie stanęły:
Izabela Kalenik z klasy 3a, która wygrała konkurs skoku wzwyż, Karolina Zawada z klasy 1a, zajmując II miejsce w biegu na 800 metrów oraz 3 miejsce sztafeta 4×100 m (Izabela Kalenik, Karolina Guzowska, Natalia Niezgoda, Małgorzata Olszowa).

Szkołę reprezentowały: Karolina Zawada- 800 m, Karolina Guzowska 400 m, Julita Jośko- pchniecie kulą, Natalia Niezgoda- skok w dal, Małgorzata Olszowa- 400 m, Żaneta Woźniak- 800m , Izabela Kalenik- skok wzwyż i Wiktoria Tomczyk- pchnięcie kulą.
Opiekunem drużyny była pani Barbara Sobczyszyn

Serdecznie gratulujemy!


Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wirtualna podróż historyczna

Wirtualna podróż historyczna

W piątek, 24 listopada mieliśmy okazję wziąć udział w nietypowej lekcji historii, a to za sprawą projektu  "Innowacyjna historia - nowe technologie w służbie edukacji". W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4, która w ten dzień zamieniła się w przestrzeń do "podróży w czasie", mogliśmy za...

Dzień Otwarty dla Rodziców – 16 listopada

Dzień Otwarty dla Rodziców - 16 listopada

Szanowni Państwo, zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2023-24 - 16 listopada od godz. 17.00 - zapraszamy na spotkania z nauczycielami oraz wychowawcami. Poniżej miejsca, w których czekać na Państwa będą nauczyciele. Dzień Otwarty listopad 2023  

I miejsce drużyny szachistów!

I miejsce drużyny szachistów!

13 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadpodstawowe, ale to  nasza okazała się najlepsza i będzie reprezentowała powiat bolesławiecki na szczeblu dolnośląskim. Naszą zwycięską drużynę stanowili: Mikołaj Olek, Milan Junak...