Nagrodzeni za promocję miasta

Nagrodzeni za promocję miasta

Miło nam poinformować, że podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym (choć w innych okolicznościach) – Nagrody za promocję miasta w 2019 r. trafiły do naszej społeczności szkolnej. I choć Gala wręczenia odbyła się w miniony piątek (22 maja) zdalnie, to bardzo cieszymy się, że aż tak wielu osobom możemy pogratulować.

Gratulujemy serdecznie Pani Bognie Łasicy (nagroda w kategorii Nauka), która jest inicjatorką i zarazem koordynatorką międzynarodowego projektu Erasmus+, w ramach którego popularyzuje i promuje nasze miasto.

W gronie nagrodzonych znalazł się absolwent szkoły Pan Dariusz Gołębiewski, którego doceniono za szeroką popularyzację historii miasta (nagroda w kategorii Kultura).

Nasze trzecioklasistki – Patrycja Pawlus i Oliwia Gorczyca otrzymały wyróżnienie ze swoje osiągnięcia na polu naukowym w Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie, doceniono także ich aktywność na polu kultury, ponieważ są członkiniami nagrodzonego Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec”, który działa w Młodzieżowym Domu Kultury.

Wyróżnienie otrzymał także nasz Przewodniczący Samorządu – Adam Goleński, którego działalność pozaszkolna jest wszystkim znana, szczególnie na polu realizacji projektów młodzieżowych projektów społecznych.

Nagrodę w kategorii sport otrzymał także nasz „Mistrz” – Gracjan Kozak, którego zasług w rywalizacji sportowej nie musimy przedstawiać, bo od lat kibicujemy Jego karierze.

W tej kategorii nagrodę otrzymała także nasza absolwentka, Klaudia Petters, medalistka w duathlonie.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że różnorodne działania naszych nauczycieli oraz uczniów i absolwentów zostały docenione po raz kolejny.

Więcej o wydarzeniu oraz nagrodzonych na stronie Urzędu Miasta Bolesławiec

fot. UM Bolesławiec

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV