Zapraszamy na 50-lecie Stypendium

Zapraszamy na 50-lecie Stypendium

Szanowni Państwo, Drodzy Stypendyści z lat :
2018/19 – Mateusz Kwieciński, Klaudia Petters, Julia Gołębiowska, Pola Juchaniuk
2017/18 – Liliana Scelina, Agata Rompała, Klaudia Kowalik, Anna Wróblewska
2016/17 – Magdalena Janczak, Julia Rozenbajgier, Monika Marusiak, Jan Krzywdziński
2015/16 – Emila Bysiec, Piotr Marecki, Dorota Łanoszka, Sławomir Gortych
2014/15 –  Dominika Kamińska, Karolina Filistyńska, Daniel Popek, Rafał Molenda
2013/14 – Iwona Rybacka, Krzysztof Kozicki, Paweł Piotrowski, Adrian Żuromski
2012/13 – Mariusz Mankiewicz, Dawid Permus, Laura Rzeźwicka, Michał Żak
2011/12 – Mihaly Balogh, Monika Warężak, Lidia Tabor, Małgorzata Szeliga
2010/11 – Ilona Grzyb, Igor Kolanowski, Marta Marszałek, Dorota Tkacz
2009/10 – Joanna Bednarczyk, Piotr Gil, Przemysław Juda
2008/09 – Magdalena Kwiatkowska, Martyna Woźnica, Robert Mróz, Katarzyna Kłopotek
2007/08 – Jerzy Lasocki, Przemysław Wilas, Anna Olejnik, Karolina Rowgało
2006/07 – Agnieszka Gawlik, Arkadiusz Tomczuk, Magdalena Hundz, Aleksandra Pawłowska
2005/06 – Marek Marszałek, Paweł Kowal, Agata Jakubiec, Przemysław Filipowicz.
2004/05 – Karolina Ksiąşek, Anna Starczewska, Adam Makuła, Wojciech Grzelczak
2003/04 – Agata Kończak, Marcin Kisielowski, Agata Pająk, Grzegorz Sobczak
2002/03 – Łukasz Cieśla, Aleksandra Zamaro, Marta Kaźmierczak, Ewelina Stasiak
2001/02 – Małgorzata Protasewicz, Krzysztof Syrycki, Eliza Kiepura, Wiktor Kulik
2000/01 – Krystyna Tomczyszyn, Mariusz Jakubowski, Anna Łuczak, Aleksander Chlebowski – 100. stypendysta
1999/00 – Aleksandra Cisoń, Paweł Sadowski, Tomasz Sobczak, Artur Pieniądz
1998/99 – Magdalena Grubiak, Mateusz Wośko, Aleksander Junik, Grzegorz Włosiński
1997/98 – Adamina Lisiecka, Sylwia Dula, Magdalena Kowalska, Joanna Wojtyra
1996/97 – Aneta Kobylak, Grzegorz Markiewicz, Monika Gil, Bogusław Budziński
1995/96 – Filip Wośko, Agnieszka Misiura, Grzegorz Podruczny
1994/95 – Magdalena Łużniak, Mateusz Falkowski, Małgorzata Bazan, Jarosław Worobij
1993/94 – Anna Muszyńska, Ewa Muszyńska, Alicja Domagała, Anna Drozdek, Anna Guzik
1992/93 – Tadeusz Orawiec, Mariusz Bazan, Michał Małkowski
1991/92 – Katarzyna Kurzawska, Agnieszka Pierzchalska, Krzysztof Matysiak, Agnieszka Woźniak
1990/91 – Edyta Szczepańska, Marek Michałkiewicz, Marek Jasiukiewicz
1989/90 – Jolanta Burdukiewicz, Jolanta Opała, Dorota Straburzyńska
1988/89 – Elżbieta Kubuś, Andrzej Bal, Małgorzata Szylkiewicz
1987/88 – Eugeniusz Skiba, Cezary Czernatowicz, Ireneusz Książek, Joanna Świdkiewicz
1986/87 – Agnieszka Florek, Anna Dąbrowska, Grzegorz Witowski, Witold Kołodziński
1985/86 – Katarzyna Szczurowska, Izabela Mikołajczyk
1984/85 – Barbara Myjkowska, Maria Adamarczuk, Beata Woźniak
1983/84 – Ewa Falkowska, Barbara Naspińska, Beata Zając, Mariusz Dworsatschek, Krzysztof Pieszko
1982/83 – Mirosław Kozdra, Bogdan Grygiel
1981/82 – Wiesław Śliwa, Ireneusz Drzewiecki, Jerzy Różycki
1980/81 – Bogna Mizgalska, Zofia Stempak, Marek Tyc
1979/80 – Dorota Giżyńska, Andrzej Idzik, Bogusław Merdas
1978/79 – Wojciech Skibiński, Mirosław Jasiński
1977/78 – Małgorzata Wójcik, Ireneusz Łupicki, Roman Czech
1976/77 – Barbara Marczuk, Krzysztof Brzuzan
1975/76 – Krzysztof Brzuzan, Wojciech Mydlarczyk
1974/75 – Krzysztof Brzuzan
1973/74 – Adam Czech, Jerzy Janowicz
1972/73 – Urszula Tomczak, Jerzy Janowicz
1971/72 – Mirosław Zabora, Jerzy Janowicz, Krzysztof Lisiecki
1970/71 – Iwona Pełczyńska
1969/70 – Teresa Kazimierska, Ireneusz Łukasik
1968/69 – Jan Śliwa

 

 

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia Stypendium, która odbędzie się 12  października 2019 r. (sobota) w auli I Liceum, o godz. 10.00

Mamy nadzieję, że akademia, połączona tematycznie z obchodami Dnia Edukacji – będzie dla Państwa i dla obecnej społeczności szkolnej okazją do refleksji nad wartością nauki i wiedzy w życiu człowieka, a także przywołaniem wspomnień z historii naszej Alma Mater.

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Społeczność szkolna

 

Ramowy plan akademii:
godz. 10.00 – spotkanie z auli szkolnej:
Powitanie gości przez Dyrektora Cezarego Czernatowicza
Wspomnienia Stypendystów (krótka rozmowa moderowana o roli edukacji i szkoły w zawodowym i prywatnym życiu)
Wręczenie tegorocznych Stypendiów im. H. i W. Tyrankiewiczów
Wręczenie nagród nauczycielom z okazji Dnia Edukacji
Program artystyczny w wykonaniu Stypendystów
godz. 12.00 
Pamiątkowe zdjęcie
Poczęstunek
godz. 13.00 – zakończenie spotkania, złożenie kwiatów na grobie Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów (delegacja ze szkoły)

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...