Sukces Patrycji Pawlus i Oliwii Gorczycy

Sukces Patrycji Pawlus i Oliwii Gorczycy

Nasze licealistki: Patrycja Pawlus (z kl. II c) i Oliwia Gorczyca (z kl. II a) zwyciężyły w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Dziewczęta przygotowywały się pod kierunkiem pani Beaty Majewskiej. Teraz czekają na decyzję Komitetu Centralnego o zakwalifikowaniu się do ogólnopolskiego etapu.

Oto relacja Patrycji I Oliwii

Dumnie reprezentowałyśmy naszą szkołę na II etapie , który odbył się 28.02.2019r. w Jeleniej Górze. Przedstawiłyśmy prezentację na temat: „Razem, ale samotni”, następnie odpowiadałyśmy na pytania komisji Komitetu Okręgowego. Było to ciekawe doświadczenie, które podbudowało naszą pewność siebie w przemówieniach publicznych. Mimo dużej konkurencji udało nam się zdobyć 1 miejsce w województwie, a komisja podkreślała naszą kreatywność i innowacyjność prezentowanego tematu oraz merytoryczność udzielanych odpowiedzi. Wyróżnienie to jest jednoznaczne z rekomendacją do etapu finałowego. Z niecierpliwością czekamy na wynik obrad Komitetu Centralnego Olimpiady.here

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

oznor

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV