200 gimnazjalistów, 32 warsztaty w 12 godzin – Dni Otwarte za nami

200 gimnazjalistów, 32 warsztaty w 12 godzin – Dni Otwarte za nami

To były dwa intensywne dni, które spędziliśmy wspólnie z uczniami ze szkół gimnazjalnych. Odwiedziło nas prawie 200 gimnazjalistów z: Gimnazjum Samorządowych nr 1, nr 2, nr 3, nr 4 w Bolesławcu, z gimnazjów w Iwinach, Lwówku Śląskim, Gromadce, Świętoszowie, Gimnazjum O. Pijarów, I i II Prywatnego Gimnazjum. Nasi nauczyciele wraz z licealistami przygotowali ciekawe warsztaty przedmiotowe: humanistyczne, matematyczno-geograficzne, językowe oraz chemiczne, które, mamy nadzieję, spodobały się naszym gościom. Samorząd Uczniowski i Uczniowska Agencja Turystyczna – czuwali nad organizacją całego przedsięwzięcia, dbając o porządek, bezpieczeństwo i regeneracyjne posiłki.
Hasłem tegorocznych Dni Otwartych były „Trzy kolory – Broniewski” (czerwony, żółty i biały). Dwa pierwsze  to kolory logo naszej szkoły, które oznaczają naukę, dobrą energię i kreatywność. Biel – to czysta, niezapisana tablica.

Naszym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie! Mamy nadzieję, że miło i pożytecznie spędziliście u nas czas.

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych licealistów i klas: I a, II e, (lista jest długa 🙂 ) – bez Was nie dalibyśmy rady. Jesteście najlepszymi Ambasadorami naszej szkoły!

Podziękowania dla nauczycieli, którzy czuwali nad organizacją i przebiegiem Dni Otwartych:

p. Irmina Nowak (opieka SU  i debata oksfordzka), p. Jolanta Kawula (warsztaty humanistyczne), p. Dorota Startek (warsztaty chemiczne), p. Beata Rembacz-Bonk (warsztaty matematyczne), p. Barbara Opar (warsztaty geograficzne), p. Bogna Łasica, p. Małgorzata Naglik, p.Małgorzata Pędlowska, p. Barbara Jusypenko, p. Alicja Kozioł, p. Katarzyna Cieślak-Ostrowska, p. Agata Kozicka, p.Damian Dziedziul – warsztaty językowe oraz dla p. Marcina Sobczyszyna i Sławomira Zimniaka.

Podziękowania dla Mateusza Zawadzkiego, który dzielnie prowadził warsztaty chemiczne i Janka Krzywdzińskiego, który prowadził debatę oksfordzką.

Ogromne podziękowania dla Juliusza Idzikowskiego za fotorelację.

Więcej zdjęć już wkrótce na facebooku szkoły

Dni2Dni3

Dni4

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Zmiana organizacji ruchu!

Zmiana organizacji ruchu!

Informujemy, że od 25 maja ulega zmianie organizacja ruchu na terenie będącym w zarządzie I Liceum. W godz. od 7.00 - 16.00 korzystanie z miejsc postojowych będzie możliwe tylko dla osób posiadających identyfikatory wydane przez instytucje: I Liceum, PCEiKK, Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna...

„To Wy stworzyliście tę magię”

"To Wy stworzyliście tę magię"

Tymi pięknymi i wzruszającymi słowami bohater naszego "Zielonego Koncertu" Filip Piaskowski wraz z Rodzicami podziękował za organizację wydarzenia, które miało miejsce 18 kwietnia 2026 roku w Teatrze Starym. Kolejny raz udało nam się wspólnymi siłami społeczności szkolnej, przyjaciół i...

Goście z Hiszpanii

Goście z Hiszpanii

Za nami kolejna wymiana uczniowska, tym razem ze szkołą partnerską w hiszpańskiej Andaluzji, organizowana przez nauczycielkę języka hiszpańskiego Bognę Łasicę i nauczycielkę języka angielskiego Magdalenę Zientarę. W dniach 25-29 kwietnia 2026 roku gościliśmy grupę dwanaściorga uczniów i dwóch...