Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowy ruch olimpijski, który jest jednym z najważniejszych osiągnięć i źródłem sukcesów naszej szkoły – wszedł w etap okręgowy i regionalny. Bardzo się cieszymy, że tak wielu naszych uczniów zostało zakwalifikowanych przez Komitety Okręgowe do tych eliminacji. W najbliższym czasie nasze liceum reprezentować będą:

  • Sławomir Gortych kl. III c – zakwalifikował się do II etapu okręgowego w 62. Olimpiadzie Chemicznej. 
  • Monika Marusiak z kl. II a i Bartłomiej Cierlik z kl. II d – zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistycznej
  • Monika Marusiak z kl. II a i Marcin Wieczorek z kl. III a – zakwalifikowali się do etapu okręgowego 65. Olimpiady Fizycznej
  • Oliwia Popowicz z kl, II c i Magdalena Janczak z kl. III a – zakwalifikowały się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nicola Łętowska z kl. III b – zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Policyjnej

 

Serdecznie gratulujemy naszym licealistom i nauczycielom, opiekunom olimpiad.

Trzymamy kciuki za sukcesy na etapie okręgowym

 

fot. za strony: http://alvaradoconsultinggroup.com/a-blog-title-here/

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

100% – to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% - to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% naszych tegorocznych Maturzystów zdało egzamin maturalny! Wynik ten należy do 124 licealistek i licealistów z 4 klas czwartych, którzy w maju przystąpili do egzaminu dojrzałości. Statystycznie każdy, oprócz przedmiotów obowiązkowych, wybierał po 3 przedmioty rozszerzone, kierując się...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...