Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowy ruch olimpijski, który jest jednym z najważniejszych osiągnięć i źródłem sukcesów naszej szkoły – wszedł w etap okręgowy i regionalny. Bardzo się cieszymy, że tak wielu naszych uczniów zostało zakwalifikowanych przez Komitety Okręgowe do tych eliminacji. W najbliższym czasie nasze liceum reprezentować będą:

  • Sławomir Gortych kl. III c – zakwalifikował się do II etapu okręgowego w 62. Olimpiadzie Chemicznej. 
  • Monika Marusiak z kl. II a i Bartłomiej Cierlik z kl. II d – zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistycznej
  • Monika Marusiak z kl. II a i Marcin Wieczorek z kl. III a – zakwalifikowali się do etapu okręgowego 65. Olimpiady Fizycznej
  • Oliwia Popowicz z kl, II c i Magdalena Janczak z kl. III a – zakwalifikowały się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nicola Łętowska z kl. III b – zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Policyjnej

 

Serdecznie gratulujemy naszym licealistom i nauczycielom, opiekunom olimpiad.

Trzymamy kciuki za sukcesy na etapie okręgowym

 

fot. za strony: http://alvaradoconsultinggroup.com/a-blog-title-here/

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

We Wrocławiu rozpoczął się XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Nauka porusza". I choć nasza, regionalna edycja dopiero za miesiąc, to tradycyjnie wybraliśmy się do stolicy Dolnego Śląska po potężny łyk wiedzy. 18 września klasa IV a wraz z wychowawczynią...

O wodzie, która jest źródłem życia

O wodzie, która jest źródłem życia

Woda, źródło życia, czy zastanawiamy się, skąd się bierze, kiedy odkręcamy kran, czy myślimy, że jest nigdy nam jej nie zabraknie, czy wiemy, jak ją użytkować, żeby wystarczyła dla przyszłych pokoleń? 15 września klasa IIc wraz z paniami: Karoliną Jarząbek i Barbarą Jusypenko miała kilkugodzinne...

Każda złotówka to szansa na sukces – wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Każda złotówka to szansa na sukces - wesprzyjmy wyjazd Franka Nowaka z kl. I a na World Robot Olympiad

Do grona uczniów klas I dołączył w tym roku Franciszek Nowak (klasy 1A), który ma na swoim koncie ogromny sukces. Wraz z młodszym kolegą Jakubem Walkowiakiem (uczniem 7 klasy w Masters Academy we Lwówku) pod opieką trenera, pana Pawła Niemca w czerwcu tego roku wzięli udział w Polskiej edycji...