Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowy ruch olimpijski, który jest jednym z najważniejszych osiągnięć i źródłem sukcesów naszej szkoły – wszedł w etap okręgowy i regionalny. Bardzo się cieszymy, że tak wielu naszych uczniów zostało zakwalifikowanych przez Komitety Okręgowe do tych eliminacji. W najbliższym czasie nasze liceum reprezentować będą:

  • Sławomir Gortych kl. III c – zakwalifikował się do II etapu okręgowego w 62. Olimpiadzie Chemicznej. 
  • Monika Marusiak z kl. II a i Bartłomiej Cierlik z kl. II d – zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistycznej
  • Monika Marusiak z kl. II a i Marcin Wieczorek z kl. III a – zakwalifikowali się do etapu okręgowego 65. Olimpiady Fizycznej
  • Oliwia Popowicz z kl, II c i Magdalena Janczak z kl. III a – zakwalifikowały się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nicola Łętowska z kl. III b – zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Policyjnej

 

Serdecznie gratulujemy naszym licealistom i nauczycielom, opiekunom olimpiad.

Trzymamy kciuki za sukcesy na etapie okręgowym

 

fot. za strony: http://alvaradoconsultinggroup.com/a-blog-title-here/

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.