Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowe sukcesy naszych licealistów!

Naukowy ruch olimpijski, który jest jednym z najważniejszych osiągnięć i źródłem sukcesów naszej szkoły – wszedł w etap okręgowy i regionalny. Bardzo się cieszymy, że tak wielu naszych uczniów zostało zakwalifikowanych przez Komitety Okręgowe do tych eliminacji. W najbliższym czasie nasze liceum reprezentować będą:

  • Sławomir Gortych kl. III c – zakwalifikował się do II etapu okręgowego w 62. Olimpiadzie Chemicznej. 
  • Monika Marusiak z kl. II a i Bartłomiej Cierlik z kl. II d – zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistycznej
  • Monika Marusiak z kl. II a i Marcin Wieczorek z kl. III a – zakwalifikowali się do etapu okręgowego 65. Olimpiady Fizycznej
  • Oliwia Popowicz z kl, II c i Magdalena Janczak z kl. III a – zakwalifikowały się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Nicola Łętowska z kl. III b – zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Policyjnej

 

Serdecznie gratulujemy naszym licealistom i nauczycielom, opiekunom olimpiad.

Trzymamy kciuki za sukcesy na etapie okręgowym

 

fot. za strony: http://alvaradoconsultinggroup.com/a-blog-title-here/

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...