Szkoła Kompetencji Przyszłości

Szkoła Kompetencji Przyszłości

Ranking Szkół Kompetencji Przyszłosci, wydawany przez Social Wolves i dziennik Rzeczpospolita, obejmuje 150 szkół z całej Polski, których uczniowie przeprowadzili autorskie projekty społeczne w pierwszej praktycznej i zespołowej olimpiadzie Zwolnieni z teorii.

Nasza szkoła znalazła się na 72 miejscu.

List gratulacyjny

http://www4.rp.pl/rankingszkol

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

czytamPrzypominamy, że w olimpiadzie Zwolnieni z teorii reprezentowała nas grupa Czytam, więc jestem w składzie: Dorota Łanoszka, Inka Ługowska, Lilka Scelina, Emilia Utratna i Jakub Wędzina.

Opiekunką Olimpiady była pani Dorota Chrzanowska-Florków.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Sukcesy w lekkiej atletyce

Sukcesy w lekkiej atletyce

26 września w Oleśnicy odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięły udział obie reprezentacje naszej szkoły. Bardzo duża liczba szkół, która zgłosiła się do zawodów (25 ekip żeńskich i 27 męskich) podniosła poziom rywalizacji, ale również spowodowała...

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

We Wrocławiu rozpoczął się XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Nauka porusza". I choć nasza, regionalna edycja dopiero za miesiąc, to tradycyjnie wybraliśmy się do stolicy Dolnego Śląska po potężny łyk wiedzy. 18 września klasa IV a wraz z wychowawczynią...

O wodzie, która jest źródłem życia

O wodzie, która jest źródłem życia

Woda, źródło życia, czy zastanawiamy się, skąd się bierze, kiedy odkręcamy kran, czy myślimy, że jest nigdy nam jej nie zabraknie, czy wiemy, jak ją użytkować, żeby wystarczyła dla przyszłych pokoleń? 15 września klasa IIc wraz z paniami: Karoliną Jarząbek i Barbarą Jusypenko miała kilkugodzinne...