Szkoła Kompetencji Przyszłości

Szkoła Kompetencji Przyszłości

Ranking Szkół Kompetencji Przyszłosci, wydawany przez Social Wolves i dziennik Rzeczpospolita, obejmuje 150 szkół z całej Polski, których uczniowie przeprowadzili autorskie projekty społeczne w pierwszej praktycznej i zespołowej olimpiadzie Zwolnieni z teorii.

Nasza szkoła znalazła się na 72 miejscu.

List gratulacyjny

http://www4.rp.pl/rankingszkol

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

czytamPrzypominamy, że w olimpiadzie Zwolnieni z teorii reprezentowała nas grupa Czytam, więc jestem w składzie: Dorota Łanoszka, Inka Ługowska, Lilka Scelina, Emilia Utratna i Jakub Wędzina.

Opiekunką Olimpiady była pani Dorota Chrzanowska-Florków.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.