Szkoła Kompetencji Przyszłości

Szkoła Kompetencji Przyszłości

Ranking Szkół Kompetencji Przyszłosci, wydawany przez Social Wolves i dziennik Rzeczpospolita, obejmuje 150 szkół z całej Polski, których uczniowie przeprowadzili autorskie projekty społeczne w pierwszej praktycznej i zespołowej olimpiadzie Zwolnieni z teorii.

Nasza szkoła znalazła się na 72 miejscu.

List gratulacyjny

http://www4.rp.pl/rankingszkol

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

czytamPrzypominamy, że w olimpiadzie Zwolnieni z teorii reprezentowała nas grupa Czytam, więc jestem w składzie: Dorota Łanoszka, Inka Ługowska, Lilka Scelina, Emilia Utratna i Jakub Wędzina.

Opiekunką Olimpiady była pani Dorota Chrzanowska-Florków.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV