Finał strefy piłki siatkowej plażowej – chłopcy I miejsce, dziewczęta V miejsce

Finał strefy piłki siatkowej plażowej – chłopcy I miejsce, dziewczęta V miejsce

W rozegranych Finałach Stefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej reprezentacja dziewcząt w składzie: Monika Sandak, Anna Kulesza, zajęła 5 miejsce. W meczach grupowych uległy rówieśniczkom z ZSZL Zgorzelec 0:2 (7:15, 16:18) i ZSOiZ Bolesławiec 0:2 (4:15, 15:17). W meczu pomiędzy ZSOiZ Bolesławiec a ZSZL Zgorzelec padł wyniki 2:0 i obie ekipy awansowały do spotkań półfinałowych.

Z drugiej grupy w półfinale znalazły się ZSO 1 Jelenia Góra oraz ZSP AM Lubań. W wyniku rozegranych gier kolejność końcowa wyglądała następująco:
1 miejsce – ZSZL Zgorzelec,
2 miejsce – ZSOiZ Bolesławiec,
3 miejsce – ZSO 1 Jelenia Góra,
4 miejsce – ZSP AM Lubań,
5 miejsce – I LO Bolesławiec, ZSZO Kamienna Góra.

źródło - MOS Bolesławiec

źródło – MOS Bolesławiec

Natomiast chłopcy w składzie: Rafał Wójtowicz, Piotr Filistyński oraz Przemysław Mszal i wygrali Finał Strefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej i awansowali do finału wojewódzkiego.

W Finale Stefy Jeleniogórskiej nie dali żadnych szans pozostałym zespołom wygrywając wszystkie mecze 2:0.

ZSOT Jelenia Góra – ZSO Kamienna Góra 0:2 (9:15, 12:15)
ZSZO Kamienna Góra – ZSZL Zgorzelec 0:2 (12:15, 17:19)
I LO Bolesławiec – ZSP 2 Lubań 2:0 (15:6, 15:11)
ZSO Kamienna Góra – ZSZO Kamienna Góra 2:0 (15:7, 15:4)
ZSZL Zgorzelec – I LO Bolesławiec 0:2 (11:15, 8:15)
ZSP 2 Lubań – ZSOT Jelenia Góra 0:2 (11:15, 6:15)
ZSO Kamienna Góra – ZSZL Zgorzelec 2:0 (15:10, 15:12)
ZSOT Jelenia Góra – I LO Bolesławiec 0:2 (7:15, 8:15)
ZSZO Kamienna Góra – ZSP 2 Lubań 2:0 (15:7, 15:11)
ZSO Kamienna Góra – I LO Bolesławiec 0:2 (7:12, 12:15)
ZSZL Zgorzelec – ZSP 2 Lubań 2:1 (15:6, 12:15, 11:8)
ZSOT Jelenia Góra – ZSZO Kamienna Góra 2:0 (19:17, 15:12)
ZSO Kamienna Góra – ZSP 2 Lubań 2:0 (15:10, 15:7)
ZSZO Kamienna Góra – I LO Bolesławiec 0:2 (9:15, 9:15)
ZSOT Jelenia Góra – ZSZL Zgorzelec 2:1 (12:15, 21:19, 11:8)

Klasyfikacja końcowa:
1. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE BOLESŁAWIEC
2. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZT. KAMIENNA GÓRA
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZT. I TECHN. JELENIA GÓRA
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWOD. I LICEALNYCH ZGORZELEC
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWOD. I OGÓLNOKSZT. KAMIENNA GÓRA
6. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJ. NR 2 LUBAŃ

Opiekunem dziewcząt i chłopców jest pan Marcin Sobczyszyn.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Muzycznie i metaforycznie

Muzycznie i metaforycznie

Nowy rok szkolny powitaliśmy w wyjątkowo artystycznej formie, dzięki pięknym i wzruszającym utworom przywołującym wojenną rzeczywistość, które wykonał szkolny chór "Synkopa 2". Po raz kolejny uświadomiliśmy sobie, jaką wartością jest wolność i jak wiele poświęciły poprzednie pokolenia - by ją...

Organizacja szczepienia dzieci i młodzieży

Organizacja szczepienia dzieci i młodzieży

Szanowni Rodzice/Opiekunowie, Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. Przekazujemy Państwu także List Ministra Zdrowia w tej sprawie...

Zapraszamy do szkoły!

Zapraszamy do szkoły!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września o godz. 9.00 spotkaniami wszystkich klas z wychowawcami w następujących salach: Wychowawcy oraz przydział klas w roku szkolnym 2021-22Download O godz. 9.45 w auli szkolnej odbędzie się uroczysty apel przygotowany przez klasę II...