Piłka ręczna – zwycięstwa dziewcząt i chłopców!!!

DSC_1051W swoim pierwszym meczu w ramach Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej nasze piłkarki pod opieką pani Barbary Sobczyszyn pokonały 9:5 drużynę Zespołu Szkół Budowlanych.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Żadna z ekip nie narzuciła swojego stylu gry i ta część meczu zakończyła nieznanczną przewagą rywalek 4:3.

Druga odsłona gry należała już do naszych dziewczyn. Kilka dobrych kontrataków, wybroniona akcja „sam na sam” przez bramkarkę I LO, przyniosły prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Drugą połowę pewnie wygraliśmy 6:1 i cały mecz 9:5.

DSC_0012

Reprezentacja I LO piłkarzy ręcznych pod wodzą pana Marcina Sobczyszyna również zwyciężyła w dzisiejszym meczu 9:7. W 3 kolejce spotkań rywalami byli uczniowie ZSHiU. Spotkanie było wyrównane od pierwszych do ostatnich minut, a o końcowym sukcesie decydowały szczegóły. Po dwóch spotkaniach na sowim koncie mamy jeden remis i jedno zwycięstwo.

Następne mecze już w najbliższy czwartek (chłopcy z ZSM) i poniedziałek (chłopcy z ZSE i dziewczęta z II LO).

Składy reprezentacji piłkarzy i piłkarek ręcznych znajdziecie tutaj.