W ostatni piątek (12.06.2026) zrobiło się okienko pogodowe, które pozwoliło nam wyjść w plener z książką. Wszyscy uczniowie, którzy tego dnia przynieśli swoje lektury mogli całkiem legalnie wyjść poczytać na świeżym powietrzu. W ramach akcji Jak nie czytam, jak czytam wyszliśmy na szkolny orlik...