Brązowy medal naszych siatkarek plażowych!
Dnia 9 czerwca 2026 r. w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej plażowej dziewcząt szkół ponadpodstawowych. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Zawody rozgrywano systemem do dwóch wygranych setów do 15 punktów, a w przypadku remisu decydujący tie-break rozgrywany był do 11 punktów.
Naszą szkołę reprezentowały Kaja Filc, Martyna Filc i Hanna Krawczyk, które zaprezentowały wysoki poziom sportowy, ogromną wolę walki oraz doskonałą współpracę. Po emocjonujących meczach, w których dwukrotnie o wyniku decydowały tie-breaki, nasze zawodniczki wywalczyły ostatecznie III miejsce, stając na najniższym stopniu podium.
Gratulacje dla zawodniczek i opiekuna drużyny, pana Roberta Bielińskiego








