Zapraszamy do szkoły

Zapraszamy do szkoły

1 września tradycyjnie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Cieszymy się na ponowne spotkanie, a szczególnie serdecznie przywitamy klasy I.

Życzymy, aby dla wszystkich nas był dobry, spokojny i satysfakcjonujący!

Spotykamy się o godz. 9.00 w szkole wg następującego planu:

  • klasy I i II – spotkania w klasach z wychowawcami
  • klasy III i IV – spotkanie w auli szkolnej

Godz. 9.45

  • klasy I i II zapraszamy do auli
  • klasy III i IV – spotkania z wychowawcami w klasach

Klasy I zapraszamy na spotkania:

I A – sala 119 – wychowawczyni p. Irmina Nowak

I B – sala 110 – wychowawczyni p. Magdalena Szwed

I C – sala 15 – wychowawczyni p. Barbara Jusypenko

I D – sala 19 – wychowawca p. Marcin Sobczyszyn

I E – sala 324 – wychowawca p. Sławomir Zimniak

I F – sala 5 – wychowawczyni p. Ewa Suchecka

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Czekamy na gości z Erasmusa+

Czekamy na gości z Erasmusa+

W piątek, 23 września powitamy w naszym mieście uczestników projektu Erasmus+ "Past Roads and Futur ways". Przyjadą do nas uczniowie i nauczyciele z Włoch, Hiszpanii, Grecji, Serbii oraz Portugalii. Przez najbliższy tydzień razem z przyjaciółmi z zagranicy będziemy wzbogacać naszą wiedzę...

Rozpoczął się XXV Dolnośląski Festiwal Nauki

Rozpoczął się XXV Dolnośląski Festiwal Nauki

Organizowany od 1998 r. Festiwal Nauki z każdym rokiem nabiera rumieńców. Nic więc dziwnego, że program  tegorocznej, jubileuszowej edycji wzbudza duże zainteresowanie wśród miłośników wiedzy, kultury i sztuki. I choć w naszej szkole, która jest organizatorem regionalnej edycji - Festiwal...

Absolwent z pasją

Absolwent z pasją

Spotkanie ze Sławkiem Gortychem, absolwentem naszego Liceum okazało się doskonałą okazją do rozmów na wiele tematów. Niekwestionowaną "bohaterką" była wydana niedawno debiutancka książka "Schronisko, które przestało istnieć", to wykorzystaliśmy obecność naszego Gościa do wspomnień o czasach...