Eramus + – finał projektu „4Cs”

Eramus + – finał projektu „4Cs”

Któż mógł przypuszczać, że tak będziemy kończyli projekt?

Z jednej strony nasze plany podróży po Europie zostały storpedowane przez wiadome okoliczności (nie pojechaliśmy do Rumunii, ani do Szwecji), z drugiej jednak strony tematyka projektu i sposób jego realizacji pozwoliły na dokończenie go online bez większych problemów.

Od września 2018 z grupą 24 uczniów promowaliśmy odpowiedzialne obywatelstwo oraz rozwijaliśmy umiejętności kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji i kooperacji – także za pomocą narzędzi internetowych, dlatego w pandemię weszliśmy stosunkowo dobrze przygotowani.

Krytyczne myślenie, zamiast na spotkaniu w Rumunii było rozwijane podczas mobilności online, gdzie międzynarodowy zespół odbył debatę nad rolą języka angielskiego w świecie.

Materiały z tej debaty i innych działań projektowych są dostępne na stronie:

https://twinspace.etwinning.net/75997

Finalny produkt naszego projektu – Przewodnik na temat rozwijania „4K”: kompetencji komunikacji, kooperacji, kreatywności i krytycznego myślenia powstał w całości dzięki współpracy internetowej i kreatywności sześciu krajów biorących udział w projekcie.

Serdecznie zachęcamy i polecamy do obejrzenia naszej pracy.

Gorąco polecamy!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Ósmoklasistko/Ósmoklasisto!

Ósmoklasistko/Ósmoklasisto!

Jeśli interesuje Cię nauką w naszym Liceum, chcesz wiedzieć więcej o życiu szkoły, masz pytania, wątpliwości... z chęcią na nie odpowiemy :) Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez ten formularz Ilona i Magda z Samorządu Uczniowskiego.

Zdrowia, radości i bliskości!

Zdrowia, radości i bliskości!

Niech Ten Świąteczny czas będzie dla nas wszystkich okazją do dzielenia się radością i bliskością, ale nade wszystko niechaj towarzyszy mu zdrowie i nadzieja, którą Święta Wielkiej Nocy ze sobą niosą! Fot. Karolina Chlastawa (kl. I B)

Nagrody za Promocję Miasta w 2020 roku

Nagrody za Promocję Miasta w 2020 roku

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nagrody Prezydenta za promocję miasta w roku 2020 po raz kolejny trafiły do naszych uczniów i absolwentów. W kategorii nauka doceniono ubiegłorocznego absolwenta - Przemysława Sulicha, obecnie studenta neurobiologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w...