Erasmus + – finał projektu „4Cs”

Erasmus + – finał projektu „4Cs”

Któż mógł przypuszczać, że tak będziemy kończyli projekt?

Z jednej strony nasze plany podróży po Europie zostały storpedowane przez wiadome okoliczności (nie pojechaliśmy do Rumunii, ani do Szwecji), z drugiej jednak strony tematyka projektu i sposób jego realizacji pozwoliły na dokończenie go online bez większych problemów.

Od września 2018 z grupą 24 uczniów promowaliśmy odpowiedzialne obywatelstwo oraz rozwijaliśmy umiejętności kreatywności, krytycznego myślenia, komunikacji i kooperacji – także za pomocą narzędzi internetowych, dlatego w pandemię weszliśmy stosunkowo dobrze przygotowani.

Krytyczne myślenie, zamiast na spotkaniu w Rumunii było rozwijane podczas mobilności online, gdzie międzynarodowy zespół odbył debatę nad rolą języka angielskiego w świecie.

Materiały z tej debaty i innych działań projektowych są dostępne na stronie:

https://twinspace.etwinning.net/75997

Finalny produkt naszego projektu – Przewodnik na temat rozwijania „4K”: kompetencji komunikacji, kooperacji, kreatywności i krytycznego myślenia powstał w całości dzięki współpracy internetowej i kreatywności sześciu krajów biorących udział w projekcie.

Serdecznie zachęcamy i polecamy do obejrzenia naszej pracy.

Gorąco polecamy!

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.  

Matura ustna – język polski! Harmonogram po aktualizacji

Matura ustna - język polski! Harmonogram po aktualizacji

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym harmonogramem egzaminów ustnych z języka polskiego. Wszystkie egzaminy odbywają się w klasie 302. Przypominamy, że na rozpoczęcie egzaminu (odpowiednio o godz. 8.45 i 12.45) stawiają się wszyscy -  celem zapoznania się z procedurami i...