W oczekiwaniu na Święta

W oczekiwaniu na Święta

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele Szkoły,

w tym wyjątkowym roku życzymy Wszystkim normalnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niechaj towarzyszą nam: zdrowie, radość i magia rodzinnej atmosfery, a uczucie miłości i czułości do ludzi i zwierząt nigdy nie opuszcza.

Święta Bożego Narodzenia to czas nadziei i ufności, czas dzielenia, czas, w którym dobra energia i piękno wyjątkowo dodają nam siły.

Wszystkim życzymy tego, aby marzenia, te duże i małe – mogły się spełnić.

Odpoczynku i oddechu od zgiełku świata, czasu dla najbliższych, refleksji nad tym, co ważne i najważniejsze, a przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego.

Dziękujemy za te minione miesiące wspólnych spotkań, bo choć mają one innym wymiar – to przecież wciąż Jesteśmy Razem!

Poniżej autorskie życzenia od klasy II bp – pięknie dziękujemy

Fot.dzięki uprzejmości „Kwieciarni” w Bolesławcu

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Ósmoklasistko/Ósmoklasisto!

Ósmoklasistko/Ósmoklasisto!

Jeśli interesuje Cię nauką w naszym Liceum, chcesz wiedzieć więcej o życiu szkoły, masz pytania, wątpliwości... z chęcią na nie odpowiemy :) Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez ten formularz Ilona i Magda z Samorządu Uczniowskiego.

Zdrowia, radości i bliskości!

Zdrowia, radości i bliskości!

Niech Ten Świąteczny czas będzie dla nas wszystkich okazją do dzielenia się radością i bliskością, ale nade wszystko niechaj towarzyszy mu zdrowie i nadzieja, którą Święta Wielkiej Nocy ze sobą niosą! Fot. Karolina Chlastawa (kl. I B)

Eramus + – finał projektu „4Cs”

Eramus + - finał projektu "4Cs"

Któż mógł przypuszczać, że tak będziemy kończyli projekt? Z jednej strony nasze plany podróży po Europie zostały storpedowane przez wiadome okoliczności (nie pojechaliśmy do Rumunii, ani do Szwecji), z drugiej jednak strony tematyka projektu i sposób jego realizacji pozwoliły na dokończenie...