Rekrutacja 2020

Ósmoklasistko, Ósmoklasisto, jeśli wybrałaś/wybrałeś I Liceum Ogólnokształcące – Pamiętaj, że do 10 lipca (do piątku – godz. 15.00)

Musisz dostarczyć do naszej szkoły kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Przypominamy, że ma to być kopia, nie oryginał.

Na ich podstawie będziemy weryfikować dane i zaakceptujemy Wasze osiągnięcia. Zobaczycie to w systemie.

Jeżeli nie otrzymamy dokumentów, nie będziemy mogli dopełnić tych formalności, co oznacza, nie Będziecie brani pod uwagę w rekrutacji elektronicznej.

Dlatego – Pamiętajcie – dokumenty te musicie złożyć do 10 lipca do godz. 15:00 sekretariacie I LO.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Lista zakwalifikowanych do klas I

Lista zakwalifikowanych do klas I

Poniżej publikowane są listy zakwalifikowanych kandydatów do klas I. Gratulujemy! Uczniowie i uczennice, którzy znaleźli się na listach muszą w terminie od 13 do 18 sierpnia osobiście potwierdzić chęć nauki w szkole oraz dostarczyć do sekretariatu oryginały świadectw i wyników egzaminów...

  • podreczniki.jpg

Podręczniki 2020/2021

Podręczniki dla klas I I A rozszerzona matematyka i fizyka oraz trzeci przedmiot w zależności od wyboru: język angielski, język niemiecki, informatyka I B rozszerzony język polski, drugi przedmiot w zależności od wyboru: historia, wos, chemia, biologia, geografia oraz trzeci...

A na dobry koniec…

A na dobry koniec...

Samorząd Uczniowski wraz z przyjaciółmi z klas: I Dp, II A i II E przygotował filmowe podsumowanie tego roku szkolnego. Wielkie podziękowania dla Piotra Nowaka z kl. II B, który stanął za kamerą i zmontował materiały.