Jesteśmy razem – choć osobno!

Jesteśmy razem – choć osobno!

Drodzy Uczniowie,

jak nigdy wcześniej – mamy wszyscy świadomość wagi i powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. To dla nas wszystkich nowość. Staramy się jak najlepiej radzić sobie w tym trudnym czasie, który wymaga od nas zmiany zachowań, dotychczasowych nawyków, a przede wszystkim sposobów kontaktów międzyludzkich. To doświadczenie jest trudne, ale w obecnym czasie wskazane. Rozumiemy, że czasem jest Wam ciężko, że czujecie się zagubieni, że życie on-line nie zapełni i nie zapewni realnego… my też tak mamy.

Bądźmy dobrej myśli, dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych, wykorzystajmy ten czas najlepiej, jak potrafimy – wspólnie rozwijając i zdobywając wiedzę, z uwagą, wyrozumiałością i nawet czułością dla siebie.

Pamiętajcie – teraz jesteśmy osobno, ale wciąż jesteśmy razem!

Bądźcie zdrowi i bezpieczni w ten Świąteczny Czas i później!

Spotkamy się (znów) wirtualnie 15 kwietnia.

Na koniec ciekawe przykłady Waszych refleksji o zdalnym nauczaniu.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.