Jesteśmy razem – choć osobno!

Jesteśmy razem – choć osobno!

Drodzy Uczniowie,

jak nigdy wcześniej – mamy wszyscy świadomość wagi i powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. To dla nas wszystkich nowość. Staramy się jak najlepiej radzić sobie w tym trudnym czasie, który wymaga od nas zmiany zachowań, dotychczasowych nawyków, a przede wszystkim sposobów kontaktów międzyludzkich. To doświadczenie jest trudne, ale w obecnym czasie wskazane. Rozumiemy, że czasem jest Wam ciężko, że czujecie się zagubieni, że życie on-line nie zapełni i nie zapewni realnego… my też tak mamy.

Bądźmy dobrej myśli, dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych, wykorzystajmy ten czas najlepiej, jak potrafimy – wspólnie rozwijając i zdobywając wiedzę, z uwagą, wyrozumiałością i nawet czułością dla siebie.

Pamiętajcie – teraz jesteśmy osobno, ale wciąż jesteśmy razem!

Bądźcie zdrowi i bezpieczni w ten Świąteczny Czas i później!

Spotkamy się (znów) wirtualnie 15 kwietnia.

Na koniec ciekawe przykłady Waszych refleksji o zdalnym nauczaniu.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Chcesz wiedzieć więcej o szkole? Zadaj nam pytanie.

Chcesz wiedzieć więcej o szkole? Zadaj nam pytanie.

Samorząd Uczniowski w naszej szkole chętnie włączy się w rekrutację 2020. Ósmoklasistko, Ósmoklasisto - jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda szkolne życie, co to jest "cujon", kiedy odbywa się Koncert Walentynkowy, co to są "Władki", a co szczęśliwe numerki i dlaczego warto przyjść do I LO ...

Nasi mistrzowie sudoku

Nasi mistrzowie sudoku

W tegorocznej już IX edycji Mistrzostw Dolnego śląska w Sudoku wzięło udział 1104 uczniów z całego województwa, w tym 46 uczniów naszej szkoły. Na etapie szkolnym należało rozwiązać zadania eliminacyjne w postaci klasycznego sudoku o różnym rozmiarze z ewentualnymi modyfikacjami tj...

Żegnamy panią Janinę Śladowską

Żegnamy panią Janinę Śladowską

Ze smutkiem informujemy, że odeszła pani Janina Śladowska, nauczycielka wychowania technicznego w I Liceum w latach 1962-1990. Choć obecne pokolenia licealistów nie mają tego przedmiotu, to starsi absolwenci z pewnością pamiętają te zajęcia. Manualne prace, budowa urządzeń, doskonalenie...