Nauczyciele rekomendują i polecają

Nauczyciele rekomendują i polecają

Uwaga uczniowie, poniżej zamieszczane będą dla Was informacje od nauczycieli. Będą aktualizowane z nazwiskiem nauczyciela, datą oraz wskazaniem, których klas to dotyczy.

Prosimy o zapoznawanie się z nimi. Chętni uczniowie mogą z nich skorzystać.

P. Beata Majewska – informacja z 18 marca

klasy I 1Ag, 1Bg, 1Eg, – dla chętnych uczniów – link do materiałów i zadań –https://drive.google.com/drive/folders/1H7ZmZuZ9hKhzpW2PCIDx8_gZGm-ehIKs?usp=sharing

Klasy 1Ap,1Bp, 1Dp, 1Ep – dla chętnych uczniów -link do materiałów i zadań
https://drive.google.com/drive/folders/17y4syluhpVfm-QGVfXFGL7O0SRprFuDk?usp=sharing

klasa II B – dla chętnych uczniów -link do materiałów i zadań
https://drive.google.com/drive/folders/1tYjx6Rzsg_BHJmAK8ZaZeD-HYj6t5Y4A?usp=sharing

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Chcesz wiedzieć więcej o szkole? Zadaj nam pytanie.

Chcesz wiedzieć więcej o szkole? Zadaj nam pytanie.

Samorząd Uczniowski w naszej szkole chętnie włączy się w rekrutację 2020. Ósmoklasistko, Ósmoklasisto - jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda szkolne życie, co to jest "cujon", kiedy odbywa się Koncert Walentynkowy, co to są "Władki", a co szczęśliwe numerki i dlaczego warto przyjść do I LO ...

Nasi mistrzowie sudoku

Nasi mistrzowie sudoku

W tegorocznej już IX edycji Mistrzostw Dolnego śląska w Sudoku wzięło udział 1104 uczniów z całego województwa, w tym 46 uczniów naszej szkoły. Na etapie szkolnym należało rozwiązać zadania eliminacyjne w postaci klasycznego sudoku o różnym rozmiarze z ewentualnymi modyfikacjami tj...

Żegnamy panią Janinę Śladowską

Żegnamy panią Janinę Śladowską

Ze smutkiem informujemy, że odeszła pani Janina Śladowska, nauczycielka wychowania technicznego w I Liceum w latach 1962-1990. Choć obecne pokolenia licealistów nie mają tego przedmiotu, to starsi absolwenci z pewnością pamiętają te zajęcia. Manualne prace, budowa urządzeń, doskonalenie...