Świąteczny czas

Świąteczny czas

Piękna i wzruszająca uroczystość przygotowana przez klasy I Ag i I Ap wprowadziła nas w świąteczny nastrój. „Jasełka” według autorskiego scenariusza Amelii Modzelewskiej (z kl. I Ag), występy Marcela Sasa (z kl. III a) i szkolnego chóru „Synkopa2” pod opieką Marcina Rolaka, podsumowanie działań charytatywnych i wolontariackich, rozstrzygnięcie konkursów na świąteczną dekorację klas, wreszcie podziękowania ustępującemu Samorządowi Uczniowskiemu – wszystko to razem stworzyło niezwykle sympatyczną i pełną ciepła atmosferę.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim wykonawcom „Jasełek”, śpiewakom, Samorządowi Uczniowskiemu, który obok życzeń przygotował też „ekologiczne prezenty” dla Grona Pedagogicznego, uczniom i klasom, dzięki którym wspólnie mogliśmy zrealizować wiele działań niosących pomoc ludziom i zwierzętom.

Święta to czas, w którym w sposób szczególny dzielimy się ciepłem, bliskością i miłością.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jak co roku mogliśmy jako szkoła udowodnić, że te wartości są dla nas najważniejsze.

Spokojnych i radosnych Świąt

fot. Miłosz Ciechanowicz z kl. I Ag

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.