Świąteczny czas

Świąteczny czas

Piękna i wzruszająca uroczystość przygotowana przez klasy I Ag i I Ap wprowadziła nas w świąteczny nastrój. „Jasełka” według autorskiego scenariusza Amelii Modzelewskiej (z kl. I Ag), występy Marcela Sasa (z kl. III a) i szkolnego chóru „Synkopa2” pod opieką Marcina Rolaka, podsumowanie działań charytatywnych i wolontariackich, rozstrzygnięcie konkursów na świąteczną dekorację klas, wreszcie podziękowania ustępującemu Samorządowi Uczniowskiemu – wszystko to razem stworzyło niezwykle sympatyczną i pełną ciepła atmosferę.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim wykonawcom „Jasełek”, śpiewakom, Samorządowi Uczniowskiemu, który obok życzeń przygotował też „ekologiczne prezenty” dla Grona Pedagogicznego, uczniom i klasom, dzięki którym wspólnie mogliśmy zrealizować wiele działań niosących pomoc ludziom i zwierzętom.

Święta to czas, w którym w sposób szczególny dzielimy się ciepłem, bliskością i miłością.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jak co roku mogliśmy jako szkoła udowodnić, że te wartości są dla nas najważniejsze.

Spokojnych i radosnych Świąt

fot. Miłosz Ciechanowicz z kl. I Ag

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Rekrutacja 2020

Ósmoklasistko, Ósmoklasisto, jeśli wybrałaś/wybrałeś I Liceum Ogólnokształcące - Pamiętaj, że do 10 lipca (do piątku - godz. 15.00) Musisz dostarczyć do naszej szkoły kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Przypominamy, że ma to być kopia, nie oryginał. Na ich podstawie...

  • podreczniki.jpg

Podręczniki 2020/2021

Podręczniki dla klas I I A rozszerzona matematyka i fizyka oraz trzeci przedmiot w zależności od wyboru: język angielski, język niemiecki, informatyka I B rozszerzony język polski, drugi przedmiot w zależności od wyboru: historia, wos, chemia, biologia, geografia oraz trzeci...

A na dobry koniec…

A na dobry koniec...

Samorząd Uczniowski wraz z przyjaciółmi z klas: I Dp, II A i II E przygotował filmowe podsumowanie tego roku szkolnego. Wielkie podziękowania dla Piotra Nowaka z kl. II B, który stanął za kamerą i zmontował materiały.