Dzień pełen miłości

Dzień pełen miłości

W czwartek, 14. lutego w naszej szkole zagościł magiczny miłosny nastrój, a wszystko za sprawą Święta Zakochanych.

Ten wyjątkowy dzień jest przede wszystkim okazją do wyznania uczuć drugiej osobie, dlatego już od kilku dni wcześniej działała Poczta Walentynkowa przygotowana przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Jak się okazało, duża część naszej Społeczności skorzystała z tej możliwości, sprawiając swoim bliskim miłą niespodziankę. Cieszymy się również, że wiele osób wsparło szkolną inicjatywę charytatywną, kupując ręcznie wykonane kartki walentynkowe!

Dodatkowo, przerwy zostały urozmaicone przez specjalnie przygotowane miejsce do wspólnych zdjęć na tle walentynkowej dekoracji. Dopełnieniem była – już tradycyjnie działająca tego dnia w szkole – „Kawiarenka u Tyrankiewiczów”, która osłodziła nam to święto.

Pieniądze zebrane przez Radę SU  w szkole w ramach Walentynek zostaną na pomoc dla Zosi Bojanowskiej, dla której też tego dnia zagraliśmy popołudniu Koncert Walentynkowy.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w organizacji Walentynek w szkole, a także tym, którzy przygotowali pyszne ciasta do Kawiarenki!

Rada Samorządu Uczniowskiego

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.