Godziny zajęć wyrównawczych i rozwijających

Godziny zajęć wyrównawczych i rozwijających

Miło nam poinformować, że w naszej szkole ruszył już projekt „Siedem szkół na szóstkę – poprawa jakości kształcenia w powiecie bolesławieckim”. Projekt, opracowany przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego – skierowany jest do uczniów i nauczycieli 7 szkół ponadgimnazjalnych, w tym także naszego Liceum.  Jego celem jest podniesienie jakości kształcenia poprzez organizację zajęć pozalekcyjnych, szkoleń i studiów podyplomowych dla nauczycieli, zakup wyposażenia pracowni matematyczno – przyrodniczych. Ponadto projekt zawiera programy stypendialne dla najlepszych uczniów, zajęcia z doradztwa zawodowego, wycieczki naukowe dla uczniów i wydatki na remonty sal lekcyjnych w wybranych szkołach.Projekt potrwa od listopada b.r do sierpnia 2020 r.

Co to oznacza dla naszej szkoły? To dodatkowe godziny zajęć wyrównawczych i rozwijających dla uczniów. To także m.in. wzbogacenie sal lekcyjnych o nowy sprzęt (w tym multimedialny), możliwość organizacji wycieczek przedmiotowych. Udział w projekcie jest bezpłatny!

Chętni powinni zgłaszać się do nauczycieli i wychowawców oraz zapoznać się z treścią Regulaminu_Rekrutacji  Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów otrzymanych od nauczycieli:

DEKLARACJA_UCZESTNICWA_

Zgoda_przetwarzanie_danych_osobowych_

FORMULARZ_ZGŁOSZENIOWY

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia z matematyki, chemii, fizyki, biologii, języków obcych i języka polskiego.

Nauczyciele czekają!

więcej o projekcie na stronie Powiatu Bolesławieckiego

 

 

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

„Curiosity killed the cat”, czyli Public speaking contest 2026

„Curiosity killed the cat”, czyli Public speaking contest 2026

9 czerwca w VII Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu odbył się coroczny konkurs krasomówczy w języku angielskim organizowany przez stowarzyszenie nauczycieli języka angielskiego IATEFL Poland. Eliminacje w tym roku odbywają się we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Łodzi i...

Fascynująca chemia

Fascynująca chemia

2 czerwca uczniowie klasy 2c oraz 3 c wzięli udział w warsztatach naukowych przygotowanych przez Centrum Nauki Kopernik. Podczas spotkania uczestniczyli w kilku pokazach i doświadczeniach, między innymi „Atrakcyjne cząsteczki”, „O!świecenie” oraz „Naukowe świętowanie”. Warsztaty były częścią...

Warsztaty z nauczycielami, czyli „Zielonego Koncertu” ciąg dalszy

Warsztaty z nauczycielami, czyli "Zielonego Koncertu" ciąg dalszy

Tradycją naszych "Zielonych Koncertów" są fanty proponowane przez nauczycieli. Cieszą się one ogromną popularnością wśród klas, bo dają możliwość nie tylko ciekawego spędzenia czasu  ale przede wszystkim mają cel charytatywny. A że różnorodność  tych wspólnych zajęć/warsztatów jest niezwykle...