Lekkoatleci na medal

Lekkoatleci na medal

W minioną środę na stadionie miejskim w Bolesławcu odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół ponadgimnazjalnych. W mistrzostwach organizowanych przez PCEiKK nie mogło zabraknąć uczennic i uczniów naszej szkoły.
IMG_0996
W kategorii dziewcząt uzyskano następujące wyniki:
– Aleksandra Niezgoda – I miejsce (100 m),
– Kinga Warężak – III miejsce (100 m),
– Karolina Kalita – V miejsce (100 m),
– Karina Wróbel – VIII miejsce (100 m),
– Eliza Sonadj – III miejsce (100 m płotki),
– Magdalena Przysztarz – I miejsce (200 m),
– Julia Grzelak – II miejsce (200 m),
– Magdalena Poznańska – III miejsce (200 m),
– Martyna Pachulska – V miejsce (200 m PK),
– Maria Górska – II miejsce (400 m),
– Anna Gniado – III miejsce (400 m),
– Julia Przybylska – I miejsce (800 m),
– Klaudia Petters – I miejsce (1500 m),
– Magdalena Cichorzewska – II miejsce (1500 m),
– Natalia Kobiałka – II miejsce (skok w dal),
– Natalia Sikorzyńska – III miejsce (skok w dal),
– Natalia Nowak – VII miejsce (skok w dal),
– Daria Konefał – I miejsce (skok wzwyż),
– Aleksandra Witkowska – III miejsce (skok wzwyż),
– Martyna Walera – IV miejsce (skok wzwyż),
– Justyna Babiarz – VI miejsce (pchnięcie kulą).
– Żaneta Kata – I miejsce (rzut oszczepem),
– Laura Śledzińska – I miejsce (rzut dyskiem),
– Julia Kawałko – IV miejsce (rzut dyskiem),
– sztafeta dziewcząt 4×100 m – I miejsce (Martyna Pachulska, Natalia Regińśka, Julia Grzelak, Anna Gniado),
– sztafeta szwedzka – I miejsce (Aleksandra Niezgoda, Aneta Klementowska, Magdalena Przystarz, Maria Górska).

IMG_1001

W kategorii chłopców walczyli:
– Mateusz Kyzioł – II miejsce (100 m),
– Konrad Słabicki – V miejsce (100 m),
– Mateusz Olesiński – VI miejsce (100 m),
– Kacper Popławski – I miejsce (400 m),
– Michał Dołgan – II miejsce (800 m),
– Tobiasz Burzyński – I miejsce (1500 m),
– Wiktor Brydebol – VI miejsce (1500 m),
– Norbert Knichał – VII miejsce (1500 m),
– Mateusz Bobrowski – I miejsce (3000 m),
– Szymon Matusz – VII miejsce (3000 m),
– Michał Bober – VI miejsce (skok w dal),
– Krzysztof Olszewski – VII miejsce (skok w dal),
– Kacper Kozłowski – X miejsce (skok w dal),
– Kamil Naskręt – XI miejsce (skok w dal),
– Krzysztof Kamiński – IV miejsce (pchnięcie kulą PK), II miejsce (rzut dyskiem),
– Piotr Filistyński – III miejsce (rzut dyskiem),
– Mateusz Kwieciński – IV miejsce (rzut dyskiem),
– sztafeta chłopców 4×100 m – I miejsce (Kacper Popławski, Krzysztof Kamiński, Maciej Buciak, Konrad Słabicki).

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły I miejsce, chłopcy uplasowali się na III miejscu. Opiekunami byli pani Barbara Sobczyszyn i pan Piotr Matusiak.

Wszystkim startującym gratulujemy uzyskanych wyników!

IMG_0991 IMG_0989 IMG_1005

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV