Szkoła demokracji

Szkoła demokracji

Przed wyborami Rady Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole toczyła się prawdziwa batalia! Kandydaci, którzy chegzamincieli zdobyć jak najwięcej sympatyków rozwieszali plakaty, rozdawali ulotki i występowali na forach społecznościowych w celu przybliżenia swoich planów i zamiarów.

Zwieńczeniem kampanii była pełna emocji i wielu przydatnych informacji debata. Kandydaci mogli przedstawić uczniom swoje plany i odpowiedzieć na ich pytania. Po bardzo żywiołowej rozmowie odpowiadali na pytania publiczności, dzięki czemu uczniowie mogli lepiej ich poznać i przybliżyć się do ostatecznej decyzji.

Jakie są wyniki? Dowiemy się niebawem 🙂

Zdjęcia Juliusz Idzikowski z klasy II b

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...