Szkoła demokracji

Szkoła demokracji

Przed wyborami Rady Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole toczyła się prawdziwa batalia! Kandydaci, którzy chegzamincieli zdobyć jak najwięcej sympatyków rozwieszali plakaty, rozdawali ulotki i występowali na forach społecznościowych w celu przybliżenia swoich planów i zamiarów.

Zwieńczeniem kampanii była pełna emocji i wielu przydatnych informacji debata. Kandydaci mogli przedstawić uczniom swoje plany i odpowiedzieć na ich pytania. Po bardzo żywiołowej rozmowie odpowiadali na pytania publiczności, dzięki czemu uczniowie mogli lepiej ich poznać i przybliżyć się do ostatecznej decyzji.

Jakie są wyniki? Dowiemy się niebawem 🙂

Zdjęcia Juliusz Idzikowski z klasy II b

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.