Przedstawiamy kandydatów do Samorządu

Przedstawiamy kandydatów do Samorządu

bartosz-zarowny Nazywam się Bartosz Zarówny. Jestem spokojnym człowiekiem otwartym na innych ludzi i chętnym do podejmowania różnych działań. Lubię poznawać nowe osoby i budować z nimi znajomości, które niejednokrotnie okazują się bardzo pomocne przy realizacji wielu celów, co wielokrotnie potwierdzało się w moim życiu. Interesuję się przedmiotami ścisłymi, to jest matematyką, fizyką oraz chemią. Lubię języki obce oraz historię.

Biorę udział w różnych projektach naukowych i nie tylko. Obecnie realizowanym projektem, w którym biorę udział jest projekt historyczny – „Wrota Historii Ojczystej”.

Poza szkołą zajmuję się pełnieniem funkcji członka zarządu Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kawaleryjskiego imienia 6. Pułku Ułanów Kaniowskich. Moje hobby to: jazda rowerem, nurkowanie oraz motoryzacja.

 

dominik-paszko

 

 

Dominik Paszko klasa I d

 

 

 

 

 

 

klaudia-kowalik

Cześć, nazywam się Klaudia Kowalik i chodzę do klasy II B. Jaka jestem? Najlepiej opisują mnie trzy słowa: ambitna, odpowiedzialna i energiczna. Uwielbiam wyzwania i nie boję się zmian.

Teatr jest całym moim życiem. Lubię grać na scenie z zespołem, ale świetnie czuję na niej także sama. Mam poczucie rytmu, ponieważ tańczę w zespole ludowym; jestem też częścią bolesławieckiej orkiestry jako mażoretka.

Mam doświadczenie w przebywaniu między ludźmi, gdyż jestem wolontariuszką w Korpusie Wolontariuszy i ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Nie boję się publicznych wystąpień i jestem gotowa wziąć odpowiedzialność za organizowanie różnego rodzaju imprez i wydarzeń.

maria-koplin

Nazywam się Maria Koplin i jestem typową kobietą, która zawsze skręca w to drugie prawo i ma wiele do powiedzenia. Myślę, że jestem również osobą konkretną, ambitną i zawsze kończąca z sukcesem zadania, które się mi powierza. Moim hobby jest jego brak, gdyż lubię robić wiele rzeczy naraz, nie lubię się ograniczać. Szczera, stanowcza, pomocna z talentem do suchych żartów i pisania.

To właśnie ja !

natalia-sikorzynskaJestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, chętnie angażuję się w życie społeczne i pomagam innym, sprawia mi to przyjemność. Pasjonuję się muzyką- śpiewam, jeżdżę na quadach-to moja druga pasja 🙂

Natalia Sikorzyńska


Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Zmiany w podstawach programowych!

Zmiany w podstawach programowych!

Zachęcamy Rodziców oraz młodzież do zapoznania się ze zmianami w podstawach programowych. Minister Edukacji Barbara Nowacka podpisała projekty rozporządzeń zmieniających podstawę programową kształcenia ogólnego dla 18 przedmiotów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Co to oznacza w...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025 aktualizacja!

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025 aktualizacja!

UWAGA- aktualizacja! Ministerstwo Edukacji Narodowej uprzejmie przypomina, że zmiany w podstawie programowej zostały przygotowane tak, aby nie było konieczności wymiany podręczników. W roku szkolnym 2024/2025 i w latach kolejnych uczniowie mogą korzystać z dotychczasowych podręczników...

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...