Przedstawiamy kandydatów do Samorządu

Przedstawiamy kandydatów do Samorządu

bartosz-zarowny Nazywam się Bartosz Zarówny. Jestem spokojnym człowiekiem otwartym na innych ludzi i chętnym do podejmowania różnych działań. Lubię poznawać nowe osoby i budować z nimi znajomości, które niejednokrotnie okazują się bardzo pomocne przy realizacji wielu celów, co wielokrotnie potwierdzało się w moim życiu. Interesuję się przedmiotami ścisłymi, to jest matematyką, fizyką oraz chemią. Lubię języki obce oraz historię.

Biorę udział w różnych projektach naukowych i nie tylko. Obecnie realizowanym projektem, w którym biorę udział jest projekt historyczny – „Wrota Historii Ojczystej”.

Poza szkołą zajmuję się pełnieniem funkcji członka zarządu Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kawaleryjskiego imienia 6. Pułku Ułanów Kaniowskich. Moje hobby to: jazda rowerem, nurkowanie oraz motoryzacja.

 

dominik-paszko

 

 

Dominik Paszko klasa I d

 

 

 

 

 

 

klaudia-kowalik

Cześć, nazywam się Klaudia Kowalik i chodzę do klasy II B. Jaka jestem? Najlepiej opisują mnie trzy słowa: ambitna, odpowiedzialna i energiczna. Uwielbiam wyzwania i nie boję się zmian.

Teatr jest całym moim życiem. Lubię grać na scenie z zespołem, ale świetnie czuję na niej także sama. Mam poczucie rytmu, ponieważ tańczę w zespole ludowym; jestem też częścią bolesławieckiej orkiestry jako mażoretka.

Mam doświadczenie w przebywaniu między ludźmi, gdyż jestem wolontariuszką w Korpusie Wolontariuszy i ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Nie boję się publicznych wystąpień i jestem gotowa wziąć odpowiedzialność za organizowanie różnego rodzaju imprez i wydarzeń.

maria-koplin

Nazywam się Maria Koplin i jestem typową kobietą, która zawsze skręca w to drugie prawo i ma wiele do powiedzenia. Myślę, że jestem również osobą konkretną, ambitną i zawsze kończąca z sukcesem zadania, które się mi powierza. Moim hobby jest jego brak, gdyż lubię robić wiele rzeczy naraz, nie lubię się ograniczać. Szczera, stanowcza, pomocna z talentem do suchych żartów i pisania.

To właśnie ja !

natalia-sikorzynskaJestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, chętnie angażuję się w życie społeczne i pomagam innym, sprawia mi to przyjemność. Pasjonuję się muzyką- śpiewam, jeżdżę na quadach-to moja druga pasja 🙂

Natalia Sikorzyńska


Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Warsztaty ze stempelkami

Warsztaty ze stempelkami

Klasy pierwsze mają niecodzienną okazję do poznania nie tylko ceramicznej tradycji Bolesławca, ale także samodzielnego zdobienia naczyń. Dzięki zajęciom w nowo otwartym Muzeum  Dawnych Technik Garncarskich, które powstało przy Muzeum Ceramiki w Bolesławcu licealistki i licealiści mogli poznać...

Wirtualna podróż historyczna

Wirtualna podróż historyczna

W piątek, 24 listopada mieliśmy okazję wziąć udział w nietypowej lekcji historii, a to za sprawą projektu  "Innowacyjna historia - nowe technologie w służbie edukacji". W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4, która w ten dzień zamieniła się w przestrzeń do "podróży w czasie", mogliśmy za...

Dzień Otwarty dla Rodziców – 16 listopada

Dzień Otwarty dla Rodziców - 16 listopada

Szanowni Państwo, zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2023-24 - 16 listopada od godz. 17.00 - zapraszamy na spotkania z nauczycielami oraz wychowawcami. Poniżej miejsca, w których czekać na Państwa będą nauczyciele. Dzień Otwarty listopad 2023