Korpus Wolontariuszy rusza

Korpus Wolontariuszy rusza

W naszej szkole rusza kolejny projekt Stowarzyszenia Wspólnota Polska współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ma on na celu pobudzenie naszej młodzieży do pracy wolontariackiej na rzecz repatriantów. Uczniowie są już po pierwszym spotkaniu i chcą jak nwol1ajszybciej wziąć się do pracy.
O wszystkich postępach Korpusu Wolontariuszy będzie można przeczytać na projektowej grupie na facebook’u i stronie szkoły.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV