Zebrania z Rodzicami uczniów klas II i III oraz Prezydium Rady Rodziców

Przypominamy i zapraszamy Państwa na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas w czwartek (15 września) o godz. 17.00.

Zapraszamy do następujących sal:

kl. II a – sala 203

kl. II b – sala 118

kl. II c – sala 108

kl. II d – sala 217

kl. II e – sala 7

kl. III a – sala 119

kl. III b – sala 116

kl. III d – sala 324 (sala informatyczna)

kl. III e – sala 5

Przypominamy, że w tym samym dniu odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców – o godz. 16.00 – w czytelni szkolnej (II piętro).

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.