Gdzie ci mężczyźni? Jak to gdzie? W I Ogólniaku…

Gdzie ci mężczyźni? Jak to gdzie? W I Ogólniaku…

W piątek 30.09 w naszej szkole panowała radosna  atmosfera! Tego  dnia korytarze  rozbrzmiewały  życzeniami i piosenkami dedykowanymi chłopcom – tak,  naszym drogim chłopakom i wspaniałym panom nauczycielom, przecież to ICH męski dzień. Żeńska część samorządu także postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby uczcić t14599830_329594400722752_2130425263_oo święto.
Podczas długiej przerwy pierwszy raz zaprezentował się chór, który na tę okoliczność założyłyśmy.  „Sto lat” w naszym wykonaniu wzruszyło nie jedno męskie serce!
Mam nadzieję, że chłopcom podobała się mała niespodzianka od całej społeczności dziewcząt i sprawiła trochę przyjemności. A my liczymy na Waszą kreatywność 8 marca.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...