Gdzie ci mężczyźni? Jak to gdzie? W I Ogólniaku…

Gdzie ci mężczyźni? Jak to gdzie? W I Ogólniaku…

W piątek 30.09 w naszej szkole panowała radosna  atmosfera! Tego  dnia korytarze  rozbrzmiewały  życzeniami i piosenkami dedykowanymi chłopcom – tak,  naszym drogim chłopakom i wspaniałym panom nauczycielom, przecież to ICH męski dzień. Żeńska część samorządu także postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby uczcić t14599830_329594400722752_2130425263_oo święto.
Podczas długiej przerwy pierwszy raz zaprezentował się chór, który na tę okoliczność założyłyśmy.  „Sto lat” w naszym wykonaniu wzruszyło nie jedno męskie serce!
Mam nadzieję, że chłopcom podobała się mała niespodzianka od całej społeczności dziewcząt i sprawiła trochę przyjemności. A my liczymy na Waszą kreatywność 8 marca.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.