Ze stratosfery do naszego LO – spotkanie z Tomaszem Kozłowskim

Ze stratosfery do naszego LO – spotkanie z Tomaszem Kozłowskim

13 czerwca w naszej szkole odbędzie się spotkanie z Tomaszem Kozłowskim, autorem książki „Historia tysiąca lęków”, skoczkiem spadochronowym, jednym z 3 uczestników najwyższego skoku spadochronowego w Europie (z 10735 metrów) wykonanego w grudniu 2014 r. Nasz gość jest także psychologiem konsultantem i  coachem, mówcą motywacyjnym i doświadczonym szkoleniowcem. Jego głos słyszeliśmy wielokrotnie w autorskich audycjach Radia Zet, z racji zawodu często także proszony jest  jako ekspert o komentarze w telewizji. Jest także instruktorem ratownictwa medycznego, a swoim doświadczeniem wspierał wiele akcji medycznych i wojskowych.Jest Bolesławianinem, obecnie mieszka w Warszawie.

Mamy nadzieję, że barwny i bogaty życiorys oraz doświadczenia Tomasza Kozłowskiego będą okazją do wspaniałego spotkania poświęconego nie tylko podniebnym wyczynom, ale też rozmów o tym, jak pokonywać różne lęki, co sprawia, że boimy się podejmować decyzje, wreszcie, co zrobić, aby radzić sobie w sytuacjach stresowych.

Dla tych, którzy przed spotkaniem chcieliby zapoznać się z książką naszego gościa polecamy fragmenty audiobooka

Tomek K

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.