Julka i rodzice dziękują !

Julka i rodzice dziękują !

Pieniądze, które zebraliśmy w trakcie Koncertu Walentynkowego trafiły do rodziny małej Julki, która w tym roku była bohaterką naszego szkolnego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu SU, wszystkich uczniów, rodziców, gości udało się zebrać i przekazać w miniony wtorek kwotę 1652,08zł, 1€ i 1£. W zamian otrzymaliśmy piękne i wzruszające podziękowania od Mamy dziewczynki.

„ZE SZCZEREGO SERCA DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM I UCZNIOM Z 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BOLESŁAWCU ZA ZEBRANE PIENIĄDZE DLA JULII NA KONCERCIE WALENTYNKOWYM.UŚMIECH I RADOŚĆ DZIECKA JEST BEZCENNA DLATEGO TEŻ BEZCENNA JEST PAŃSTWA POMOC DZIĘKI KTÓREJ RAZEM MOŻEMY SPEŁNIAĆ MARZENIA JULCI ,JEJ SZCZĘŚCIE JEST DLA NAS NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ A ZARAZEM MOTYWACJĄ DO DALSZEJ WALKI,WSPÓLNIE POKONUJEMY BARIERY ,KTÓRE STANĘŁY NA DRODZE DO NORMALNEGO ŻYCIA I DOTKNĘŁY MAŁE BEZBRONNE DZIECKO.JESZCZE RAZ W IMIENIU JULII I WŁASNYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE FINANSOWE ,KTÓRE TRAKTUJEMY JAKO WYRAZ WASZEJ DOBROCI SERCA I CHĘCI NIESIENIA POMOCY POTRZEBUJĄCYM I ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM”

W imieniu Samorządu Uczniowskiego zebraną kwotę przekazała Weronika Sobczyszyn, inicjatorka akcji.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.  

Matura ustna – język polski! Harmonogram po aktualizacji

Matura ustna - język polski! Harmonogram po aktualizacji

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym harmonogramem egzaminów ustnych z języka polskiego. Wszystkie egzaminy odbywają się w klasie 302. Przypominamy, że na rozpoczęcie egzaminu (odpowiednio o godz. 8.45 i 12.45) stawiają się wszyscy -  celem zapoznania się z procedurami i...