Julka i rodzice dziękują !

Julka i rodzice dziękują !

Pieniądze, które zebraliśmy w trakcie Koncertu Walentynkowego trafiły do rodziny małej Julki, która w tym roku była bohaterką naszego szkolnego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu SU, wszystkich uczniów, rodziców, gości udało się zebrać i przekazać w miniony wtorek kwotę 1652,08zł, 1€ i 1£. W zamian otrzymaliśmy piękne i wzruszające podziękowania od Mamy dziewczynki.

„ZE SZCZEREGO SERCA DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM I UCZNIOM Z 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BOLESŁAWCU ZA ZEBRANE PIENIĄDZE DLA JULII NA KONCERCIE WALENTYNKOWYM.UŚMIECH I RADOŚĆ DZIECKA JEST BEZCENNA DLATEGO TEŻ BEZCENNA JEST PAŃSTWA POMOC DZIĘKI KTÓREJ RAZEM MOŻEMY SPEŁNIAĆ MARZENIA JULCI ,JEJ SZCZĘŚCIE JEST DLA NAS NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ A ZARAZEM MOTYWACJĄ DO DALSZEJ WALKI,WSPÓLNIE POKONUJEMY BARIERY ,KTÓRE STANĘŁY NA DRODZE DO NORMALNEGO ŻYCIA I DOTKNĘŁY MAŁE BEZBRONNE DZIECKO.JESZCZE RAZ W IMIENIU JULII I WŁASNYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE FINANSOWE ,KTÓRE TRAKTUJEMY JAKO WYRAZ WASZEJ DOBROCI SERCA I CHĘCI NIESIENIA POMOCY POTRZEBUJĄCYM I ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM”

W imieniu Samorządu Uczniowskiego zebraną kwotę przekazała Weronika Sobczyszyn, inicjatorka akcji.

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV