21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas III szkół gimnazjalnych na „Dni Otwarte”. To propozycja skierowana do gimnazjalistów, którzy deklarują chęć dalszej edukacji w placówce tego typu, ale oczywiście zapraszamy też tych, którzy nie podjęli jeszcze takiej decyzji.

Zaplanowaliśmy dla Was ciekawe warsztaty tematyczne, w trakcie których będziecie mieć możliwość poznania ofertę edukacyjną naszej szkoły, specyfikę  klas, a także nauczycieli i licealistów, którzy wspólnie będą prowadzić te zajęcia. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt ze społecznością naszej szkoły – pozwoli Wam na lepsze poznanie naszej placówki oraz oferty edukacyjnej przygotowanej specjalnie  na rok szkolny 2016/2017.

Nauczyciele i uczniowie  I Liceum

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wirtualna podróż historyczna

Wirtualna podróż historyczna

W piątek, 24 listopada mieliśmy okazję wziąć udział w nietypowej lekcji historii, a to za sprawą projektu  "Innowacyjna historia - nowe technologie w służbie edukacji". W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4, która w ten dzień zamieniła się w przestrzeń do "podróży w czasie", mogliśmy za...

Dzień Otwarty dla Rodziców – 16 listopada

Dzień Otwarty dla Rodziców - 16 listopada

Szanowni Państwo, zgodnie z terminarzem na rok szkolny 2023-24 - 16 listopada od godz. 17.00 - zapraszamy na spotkania z nauczycielami oraz wychowawcami. Poniżej miejsca, w których czekać na Państwa będą nauczyciele. Dzień Otwarty listopad 2023  

I miejsce drużyny szachistów!

I miejsce drużyny szachistów!

13 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadpodstawowe, ale to  nasza okazała się najlepsza i będzie reprezentowała powiat bolesławiecki na szczeblu dolnośląskim. Naszą zwycięską drużynę stanowili: Mikołaj Olek, Milan Junak...