21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas III szkół gimnazjalnych na „Dni Otwarte”. To propozycja skierowana do gimnazjalistów, którzy deklarują chęć dalszej edukacji w placówce tego typu, ale oczywiście zapraszamy też tych, którzy nie podjęli jeszcze takiej decyzji.

Zaplanowaliśmy dla Was ciekawe warsztaty tematyczne, w trakcie których będziecie mieć możliwość poznania ofertę edukacyjną naszej szkoły, specyfikę  klas, a także nauczycieli i licealistów, którzy wspólnie będą prowadzić te zajęcia. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt ze społecznością naszej szkoły – pozwoli Wam na lepsze poznanie naszej placówki oraz oferty edukacyjnej przygotowanej specjalnie  na rok szkolny 2016/2017.

Nauczyciele i uczniowie  I Liceum

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Oferta dla Kandydatek i Kandydatów do I LO

Oferta dla Kandydatek i Kandydatów do I LO

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 28 maja w godz. 9.00 - 13.30. Będzie to okazja do zapoznania się ze szkołą, ofertą na rok 2024/25 oraz uczestniczenia w spotkaniach z młodzieżą licealną i nauczycielami.  Uczestnictwo w Dniu Otwartym należy zgłosić do swojej...

Dar od Absolwentów rocznika 1972

Dar od Absolwentów rocznika 1972

Z ogromnym wzruszeniem otrzymaliśmy tę niezwykle sympatyczną wiadomość od rocznika absolwentów 1972, który kolejny raz postanowił nie tylko się spotkać, ale także wesprzeć finansowo fundusz stypendialny. Pięknie dziękujemy za pamięć o szkole oraz dbałość o jej dalszy rozwój. Oto jej...

Pola i Pola w Ogólnopolskim Finale Konkursu Recytatorskiego

Pola i Pola w Ogólnopolskim Finale Konkursu Recytatorskiego

W sobotę, 11 maja, w Pieszycach k/Dzierżoniowa odbyły się eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To zdecydowanie był dzień obu naszych licealistek, Apolonii Pohl i Poli Pełki. Ich występy zachwyciły jurorów i dały im kwalifikację do finału ogólnopolskiego. W...