21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

21 i 22 kwietnia – Otwieramy drzwi dla Gimnazjalistów!

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas III szkół gimnazjalnych na „Dni Otwarte”. To propozycja skierowana do gimnazjalistów, którzy deklarują chęć dalszej edukacji w placówce tego typu, ale oczywiście zapraszamy też tych, którzy nie podjęli jeszcze takiej decyzji.

Zaplanowaliśmy dla Was ciekawe warsztaty tematyczne, w trakcie których będziecie mieć możliwość poznania ofertę edukacyjną naszej szkoły, specyfikę  klas, a także nauczycieli i licealistów, którzy wspólnie będą prowadzić te zajęcia. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt ze społecznością naszej szkoły – pozwoli Wam na lepsze poznanie naszej placówki oraz oferty edukacyjnej przygotowanej specjalnie  na rok szkolny 2016/2017.

Nauczyciele i uczniowie  I Liceum

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.