Teatr dla poliglotów

Teatr dla poliglotów

Od kilku lat w ramach doskonalenia nauki języka angielskiego gościmy w naszej szkole międzynarodowy teatr wędrowny „The Bear”, którego przedstawienia, w lekkiej i zabawnej formie stwarzają możliwość spotkania z językiem Szekspira. W tym roku, 26 lutego, nasi uczniowie mogli zobaczyć przedstawienie zatytułowane „History of England part 1”. Gościli u nas aktorzy ze Stanów Zjednoczonych, z Czech oraz z Polski. To była lekcja historii i języka angielskiego połączona ze świetną zabawą. Inicjatorką i koordynatorką wydarzenia był pani Katarzyna Cieślak-Ostrowska

Teatr1

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV